Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt gyermeketek,...

Mennyi idős volt gyermeketek, mikor először vittétek vadasparkba, állatkertbe?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 13 hónapos szívesen elvinném, de nem tudom hogy nem korai-e.Fogja élvezni?És ennyi idős gyermeknél hogyan védekeztek kullancs ellen

2015. márc. 27. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen vadasparkba, azért oda mert az olcsó és jól is tettük, mert totál hidegen hagyták az állatok, a kukák, a drótkerítések érdekelték...

következő évben, 2,5 évesen 2 állatkertbe is mentünk, maciparkba, tropicariumba és a természettudományi múzeumba is, illetve azóta is rendszeresen megyünk ezekre a helyekre, nagyon élvezi, évről évre több minden érdekli az állatokkal kapcsolatba :)

13 hónapost szerintem ha érdekli is az állatok akkor is 5 perc után megunja, ahhoz elég drága. ha bp-iek vagytok esetleg vidd ki a margit-szigetre próbaképp épp elég az az állatkert :)

2015. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen vittük állatkertbe, nem igazán érdekelte. Majd másfél évesen mentünk vadasparkba, az már sokkal jobban sikerült, szívesen simogatta is az állatokat.
2015. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan vittük először a lányunkat Vadasparkba. Itt igazából az volt a lényeg, hogy kikapcsolódjunk.

Az állatkerteket igazából csak 2 éves kora körül élvezte úgy igazán, de előtte is fontosnak tartottam, hogy menjünk, nézelődjön, mutogassuk neki az állatokat, és a szabadban legyünk.

1 éves kora után vettünk neki kullancsriasztó szert, és azzal fújtuk be. Ma már sokféle szer van, ami nem tartalmaz toxikus anyagot, így kicsiknek is lehet használni. De van védőoltás is, azt is be lehet adatni.

2015. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt, mikor először voltunk állatkertben.
2015. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 13 hónapos volt és egyáltalán nem érdekelte.
2015. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos volt kb, vadasparkban voltunk. Nem érdekelte egyáltalán.
2015. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már egész kicsi kora óta viszem időnként, mert éves bérletünk van, jót sétálunk, engem is érdekelnek az állatok.

Először csak az akvárium érdekelte, ott jól elnézegette a színes halakat, meg világított is. Aztán egyre több minden, bár őt mindig is az autók érdekelték, ott is azokat keresi.

Kullancs ellen pedig be vagyunk oltva.

2015. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan vadasparkba, 10 hónaposan állatkertbe. Szépen elbambulta az állatokat. Azóta is rendszeresen járunk mindkettőbe. A kicsi már 4 hónaposan járt az állatkertben, a nagyot vittük. (most 3 és 5,5 évesek)
2015. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan vittük először , nézelődött de nem annyira nézte az állatokat ' most 17 honapos most tervezünk menni megint. Mert imádja a galambokat, verebeket meg a 2 kutyánkat is , nagyon szereti az állatokat. Mostmár tuti élvezni fogja :)
2015. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt a fiam, amikor állatkertbe vittük. Tetszett neki, de elmentünk fél évvel később is (kb 20 hónapos volt), akkor már el sem lehetett vinni bizonyos állatoktól, sokkal jobban lekötötte a figyelmét :)
2015. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!