Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, Bogyó és...

Kisgyerekesek, Bogyó és Babóca nálatok is ennyire sláger?

Figyelt kérdés
Bármi mást tudtok ezen kívül mesélni a gyereknek? Nálunk szinte nem érdekli semmi más, hiába szerzem be a könyveket.
2015. márc. 27. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármit, de nagy kedvenc. Most is épp dvd-ről megy a tv-ben. Mind a két lányom imádja (4 éves és 1 éves).

Emellett van még 1-2 mese, amit imádnak az M2-ről. Azokat fel is veszem, hogyha esetleg már nem adnák a tv-ben, akkor betudjam nekik kapcsolni, ha szeretnék.

A nagyobbik lányom szereti még a Bori könyveket, Thomast, Micimackót.

A kicsi még nem bír megmaradni, ha olvasok/olvasunk.


Ami most No1 lett náluk az a "Jó éjszakát gyerekek" c. agyzsibbasztó baromság, ami egy és ugyan az, mint a Teletabi. Borzalom.

2015. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-2,5 éves koráig érdekelte a bogyó és babóca. aztán jött az annapeti, az 3,5 éves koráig kitartott, csak azt olvashattam :/ most 5 éves, bogyó és babóca nem érdekli, annapetit nagyon ritkán kéri, mondjuk akkor a fél könyvet felolvasatja, de annyira nem köti le mint a hosszabb mesék
2015. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajjajj, én már megőrülök tőle, mást is lapozgat, de ez a kedvenc. Végülis aranyos könyv/mese.
2015. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
2,5 éves lányunk, ha meglátja a tévében azonnal szól, hogy kapcsoljam ki. Egyetlen más mesénél sem kér ilyet.
2015. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5,5 évesem már nem nagyon szereti, de azért megnézi, ha éppen a kicsik nézik. A 3,5 évesem még szereti, de már nem kizárólag csak azt kéri, mint ahogy egy évvel ezelőtt. A 2 évesem szereti, de ő bármilyen más mesét is szívesen meghallgat.
2015. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 salalla11 válasza:
Én még gyerek vagyok, de a négy éves kisöcsém imádja, folyton azt akarja nézni. Ezenkívül azért más kömyvekeg is olvasgat, a tévében pedig még a kockás fülű nyulat, meg a kisvakindot is nagyon szereti, és a Blinky Bill kalandjait is megnézi(azokat én is nagyon szerettem kiskoromban). Kétéves kisöcsém viszont szinte csak azt hajlandó megnézni, ha olvasni próbálunk neki valamit, nem nagyon marad meg, de a Bogyó és Babócát imádja(főleg TV-ben nézni). Négyéves kisöcsémnek még a Boribon és az Anna, Pezti, Gergő mesék is nagy kedvencei, és a Vackor, meg a Csupafül meséket is szerette. Másik kisöcsémnek viszont szinte csak a Bogyó és Babóca a nyerő. Amennyire látom, ez mindenhol nagy sláger, szinte az összes kisgyerek szereti, de végül is aranyos mesék, néha én is megnézem velük
2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kockásfülű nyúl tudja csak felvenni vele a versenyt.
2015. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a kedvenc, könyvben és interneten is. Interneten a Maja a méhecske még a kedvenc (sajnos magyarul könyvben nincsen) illetve van még pár idegen nyelvű mese. Peppa malacból hamar kiábrándult, de néha még kéri, hogy szeretné megnézni. Könyvben még Boribon, Pitypang a hiú oroszlán, verseskönyvek képekkel, Ide nekem a Holdat. Nagyon sok könyve van, a verseket is nagyon szereti hallgatni mese helyett (Weöres Sándor, Varró Dani, vegyes válogatás gyerek kötetek).
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen hidegen hagyja. A rajzfilmet sem nézi, ezért csak pénzkidobás lett volna a könyveket megvenni. Könyvből egyáltalán nem mesélünk neki.
2015. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hála égnek annyira nem szereti. A sorozatból három részt láttunk egy kölcsönDVDn, és engem az idegbaj kerülgetett a zenéjétől.

Esti mesének van egy régi "365 mese az állatokról" könyv. Még én kaptam, hogy gyakoroljam a hangos és értő olvasást.

A tévén amúgy adás nincs, ha nézzük akkor DVD vagy torrent.

2015. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!