Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cybex pallas M Gold üléshez...

Cybex pallas M Gold üléshez hozzá jár az isofixes rögzítő talp vagy külön kell venni?

Figyelt kérdés

[link]

erről lenne szó

Egyéb cybex talpakat láttam külön,de azok nem ehhez valók. Nem találom ennek. Hozzá járna? Ha van külön,belinkelnétk nekem?


2015. ápr. 5. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

meg még ez. nem tudom még melyik,de talpat akkor se találok hozzájuk,csak atom base-hez valókat

2015. ápr. 5. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:
A második linken lévőhöz van isofix rögzítés, az elsőhöz szerintem nincs, mert különben írnák és a képen is rajta lenne. (Nekünk ez a második féle van.)
2015. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jó,akkor azt vesszük. és jó az ülés,elégedettek vagytok vele?
2015. ápr. 5. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Autóba próbáljátok bele, hogy átérje az öv. Volt, aki megrendelte és megszívta, mert nem tudta becsatolni. Amúgy nekünk is ilyen van, az isofixes változat. Szerintem jó, bár mi nagyobb gyerekeknél használjuk.
2015. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elégedettek vagyunk vele, a hordozó után kapta a lányunk, izgága létére is abszolút elvan a védőpajzs mögött, mégis csak elég biztonságos megoldás ez. Állítólag amelyik öv átéri a hordozót az jó ehhez is. (Nálunk sem volt probléma.)
2015. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!