Melyiket Válasszam?

Figyelt kérdés
Abban szeretnem kérni a segítségeteket hogy véleményetek szerint melyiket válasszam? Van elfekvőben egy (használt) Römer Lord 9-18 kg autósülés ( amire ráfér egy huzat csere). Vagy pedig vásároljam meg inkább a teljesen új NANIA I-MAX SP gyerekülést? Utána néztem mind a kettőnek a Römernek kimondottan a Lord verziójáról nem igazán találtam infót.. Az oks h az egyik legjobb gyerekülés a Römer de ez nem mai darab ( narancssárga cimke meg van rajta ECE R44/03) De egyszerűen nem tudom eldönteti hogy legyen ez vagy inkább az a biztos ha újat veszek. Mivel nem tudom hogy ezzel történt-e baleset.. vagy az nem befolyásol semmit? A NANIA I-MAX SP is jót találtam az ADAC gyerekelülés teszten is megfelelő pontot ért el.. Szerintetek melyik legyen? Köszönöm :)
2015. ápr. 7. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a Naniát venném. Használtat csak ismerőstől vennék, ahol tudom, hogy nem volt balesete.
2015. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!