Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 12 éves fiam kis kora óta...

A 12 éves fiam kis kora óta nem eszi meg a felvágottakat. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#evés #felvágott.gyerek
2015. ápr. 18. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk: semmi?

Miért ne lehetne a tiétektől eltérő ízlése?

2015. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
lehet nem is akkora baj:)
2015. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

nekem is volt ismerősöm aki nem eszi, sőt olyan is aki csak azt eszi, de a húst egyéb formában nem, mert nincs rá gusztusa, tehát nem eszik rántott húst, de virslit, párizsit meg igen, mert hogy az nem hús...:D

amúgy szerintem sem nagy baj ha nem eszik felvágottat, menjetek el falura, vegyetek jó házi kolbászt, füstölt sonkát, hidd el, azokat megenné :)

2015. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem olyanok is vannak ismeretségi körben, akik egyáltalán nem eszik meg a húst, már egészen pici koruk óta. A felvágottak amúgyis televannak rengeteg adalékanyaggal, inkább csak jót tesz magának azzal, ha nem eszi meg.
2015. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Okos és ösztönösen megérzi, hogy tele van adalékanyaggal. Ne felvágottat adj neki, hanem készíts otthon húsféléket, amelyeket felvágottként lehet enni (marhanyelv, egybesült fasirt). Kicsit macerásabb, de sokkal jobb.
2015. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát én 40 vagyok, és legalább 30 éve nem eszek felvágottat. Semmi bajom, csupán nem szeretem.
2015. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem ízlik neki.
2015. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak azért egy kicsit ciki,hogy mindig csak vajas zsemlét visz az iskolába.Mindig félek attól, hogy mikor kérdezik meg,hogy felvágottat mért nem rakok bele.
2015. ápr. 18. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát vegyél neki bele sajtot, pástétomot, lekvárt, mézet, mogyorókrémet, mogyoróvajat, tonhalat, csinálj tojáskrémet, kőrözöttet, padlizsán krémet, cukkini krémet, avokádó krémet, gombakrémet, pl
2015. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Retek sajt zoldseg banan csokidara mogyorovaj EDES es sos fort tojas tojaslepeny lekvar

Mi soha nem eszunk felvagottat gyerekeink Sem szeretik

2015. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!