Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Műanyag játékról mivel lehet...

Műanyag játékról mivel lehet eltávolítani az alkoholos filcet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Körömlakklemosó?
2015. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aceton, higító.
2015. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Foltbenzinnel, vagy akár gyógyszertári benzinnel. Bármelyiket is próbálod, előtte nem feltűnő helyen végezz próbát, nehogy a játék anyagát is oldja.
2015. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, esetleg szintén meg lehet próbálni az alkoholt, ha már egyszer alkoholos filc :)
2015. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alkohollal! Az én fiam az ugráló lovát firkálta össze alkoholos filccel és bármilyen tisztítószerrel (Domestos, súrolópor, mosogatószer, stb.) próbálkoztam semmi nem használt. Volt itthon egy kevés gyógyszertári alkohol, amivel még az öccse köldökét kezeltem és szinte erőlködés nélkül lemostam vele a lovacskát. :)
2015. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a neve is mutatja a vivőanyagot: alkohollal.
2015. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy a vivőanyaga alkohol, de ahogy a 14.34-es válaszoló is rámutatott, akár oldhatja a műanyagot/annak a színét egy bizonyos töménység fölött, és jelenleg itthon a gyógyszertári van. De látom, hogy más próbálta és bevált.


Köszi mindenkinek!

2015. ápr. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!