Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártas vagy az amerikai,...

Jártas vagy az amerikai, angol kontra magyar ruha méretezésében?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár kérdésem
2010. febr. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az angolban igen. Mire vagy kivancsi?
2010. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kisfiamnak szeretnék e-bayről nadrágot, meg pólót. 4,5 éves elég nagy növésű gyerek, és pocak is van. Az lenne a kérdésem, hogy ha inkább kockáztassam meg a 4-5 évesnek való ruhát vagy inkább 5-6 vagy még nagyobb. A next ruhákat néztem itthon egy oldalon...ide van írva, hogy 5-6 év, 116 cm...dereka 29 cm...szerintem ez is kicsi, vagy pont jó. De ez csak egy márka. Merre méreteznek? Van melegítő nacija is, 116-os, no name...de jó rá. Azt is olvastam, hogy az amerikaiak a felnőtt méreteket nagyobbra csinálják. A felnőtt ruhaméret is érdekelne. Nekem itthon C&A-s ruhákból 46-48-as kell kb, de lehet már kisebb.
2010. febr. 21. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Amerikában tényleg nagyobb a felnőtt méret, sok olyan ruhám van amiben benne van az európai, angol és amerikai méret, és ami európában M-es, az amerikában S-esnek számít, szóval a betűs méretezéssel ott minden egy számmal nagyobb.
2010. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Ismeros a problema, a lanyom sem egy vekonyka kislany. Az angol ruhakbol nyogodtan vehetsz 1, akar 2 szammal nagyobbat is es max majd levagod a szarat, mert foleg derekban eleg szukek. A lanyom most 10 eves, nem neveznem kovernek, de nem sovany, igy vagy a 12-13 evesekre valo nadragot veszem neki, vagy a felnott legkisebb meretet a 6-ost. A felnott noi ruhak is egy pici nagyobbak, mint a magyar megfelelojuk. Amikor nem vagyok kismama 12-est hordok, 160 cm es 68 kg vagyok, ez M-es vagy azt hiszem, magyar 40-es. (ha Magyarorszagon vettem nadragot, ott kellett az L-es)
2010. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!