Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szabadott volna...

Szerintetek szabadott volna mondanom a lányomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lányom 6 éves, és megkérdezte hogy hogy vágta őt ki a doktorbácsi a hasamból. Ez nyilván az ő fantáziája volt, mert nem császáros volt :) Én azt válaszoltam hogy nem vágták fel a hasam. Erre jött a kérdés, ami váratlanul ért: -és akkor hol jöttem ki anya? Én fél perces gondolkodás után megmondtam, hogy anya nunniján :D Aztán a következő kérdése az volt, hogy hogy vágta ki a doktorbácsi a nunnimból. És azt mondtam hogy sehogy, mert anya ugyesen kinyomta :D


Tehát, mit kellett volna mondanom? Szabadott volna megmondani 6 évesnek? Nem lesz gáz ha majd híreszteli az oviba?


2015. ápr. 27. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ennyi idősen már, azért 6 éves nem annyira kicsi. Engem 7 évesen a nagyanyám felvilágosított a menstuációról, mert annyit kérdezgettem, szóval ahhoz képest :D Nyugi, semmi gond :)
2015. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne gáz bármi, ami igaz.
2015. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak azt nem értem, min kellett fél percig gondolkodnod...nem emlékeztél, hogy hol jött ki? :D
2015. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, az egy felejthetetlen élmény :D Azért gondolkodtam, hogy most erre mit mondjak...megmondjam-e vagy sem :)
2015. ápr. 27. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jól válaszoltál szerintem.
2015. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig csak az igazat,a korának megfelelően!És Te ezt tetted!A legjobb döntés volt!Az én 6 éves fiam is tudja,hogy a puncimon keresztül bújt ki,sőt,a kis tesója is!
2015. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk hasfelvágás volt.

Amúgy ezekre a kérdésekre ez a helyes válasz. Nem kell titkolózni. Ugye, majd jön a kérdés, hogy hogyan került be. Na azt fifikásabb megválaszolni.

2015. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, oda még nem hutottunk el :D Remélem egy ideig nem os fogunk :)


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2015. ápr. 27. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez e téma nálunk is felmerül időnként, főleg mert terhes a húgom :)

Én is azt mondtam, hogy a nőknek azért van nunijuk, mert azon ki tud bújni egy kisbaba, míg a fütyin nem, ezzel meg is elégedett.

Majd pár nap gondolkodás után megkérdezte, hogy került be a hasamba. Erre mondtam, hogy volt bennem is egy kis mag, meg apában is és abból a kettőből lett ő. Ebben nagy segítségemre volt pár mese és természetfilm, amikben már láttak ilyet, így abszolút megnyugodtak :)

2015. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát hatéves gyerek esetén az ember már rég elgondolkodott, mit fog válaszolni születéssel és halállal kapcsolatos elkerülhetetlen kérdésekre. Én azt mondtam, hogy a pisiló és a kakiló nyílás között van egy erre a célra szoláló kivezető út az anya testéből, ami alapvetően kicsi, de születéskor olyan ügyesen tudja a dolgát, hogy kitágul akkorára, hogy kiférjen rajta a kisbaba.
2015. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!