Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki emeletes házban lakik és...

Aki emeletes házban lakik és nincs lift, hogy oldja meg a babakocsi elhelyezést? Lenn hagyjátok a tárolóban és kézben hozzátok fel a picurt, vagy felviszitek a 15-16 kg-os kocsit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fönt sem tudnám hova tenni. Természetesen lent hagyom. A babát pedig kézben felviszem. Illetve, mikor még nagyon pici volt, akkor a mózest kivettem a babakocsiból, és abban hordoztam.
2010. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a 4.lakunk és ,nincs lift.Én a tárolónkban hagyom a kocsit és úgy viszem fel a fiam.Mikor kicsi volt,akkor kiszedtem a kocsiból a mózeskosarat,és abba vittem fel.
2010. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első két gyerkőcnél nem volt tárolónk a földszinten, ezért a kocsit cipeltem gyerekestől, bevásárlásostól a harmadikra. EGyszerre szoktam vinni, mert én kétszer nem szerettem emeletet mászni. Ez tartott összesen kb 4 évig. A harmadiknál már lett tárolónk (elköltöztünk), nem kellett cipelni a kocsit. Viszont észrevettem, hogy ha a városban valahol egy pár lépcsőt cipelnem kellett a kocsit sokkal nehezebben tettem, mint az első kettőnél.
2010. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
babakocsi a garázsban.Épp elég a kis 13 kilóját felcipelni :-)
2010. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a harmadikon lakunk, nincs lift.

Amíg kicsi volt a babám, a kocsi vázát hagytam lent, mózessal hoztam fel. Aztán nagyobb lett + jött a nyár->sportkocsiztunk. 6,5kg a kocsi+ a baba, így én továbbra is lent hagytam a kocsit, őt pedig kenguruba raktam, így még szatyrokat is tudtam hozni. Jött a tél, overál, a kengurut kinőtte, kocsi még mindig lent, babát karomban fel. Kondizni nem járok, de szerintem tök jól kiszálkásodtam. :D

2010. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:-))
2010. febr. 22. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még tanácstalan vagyok.... :) Szívem szerint hagynám a tárolóban, de olyan zsúfolt, mocskos, rendezetlen (kb. 5 lakás pakol oda, azt sem tudom, kik) és azért egy babakocsi nem 2 Ft....úgyhogy egyelőre viszem fel a lakásba ( 2. emelet) Kétszer fordulok, mert nem bírnám el a Babám+a kocsit együtt.
2010. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem fér be a tárolóba... Én is kétszer fordulok. Először baba majd a kocsi... Lefelé szintén:S Egyszer nagyon erős voltam és egyszerre hoztam fel a babakocsit babástól... Na annyi elég is volt:S 2.on lakunk...
2010. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Másodikon lakom. A váz a saját tárolórekeszben van összecsukva, így kényelmesen elfér. A mózesben cipelem le a babust, amúgy is szeretem azt a lakásban tartani, napközben sokszor rakom ebbe játszani a babakocsicsörgőivel. Nálunk is szutykos a tárolórekesz, de a babakocsiváz is az, a mózesrész meg nem lenn koszosodik. Persze majd új megoldást kell kitalálnom, ha kinövi a mózest...
2010. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!