Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Patrícia...

Tetszik nektek a Patrícia név? Egyáltalán milyen névvel lehetne párosítani?

Figyelt kérdés
Patrícia Stella? Patrícia Lina? Tanácstalan vagyok. A Patrícia milyen személyiségű lányra,nőre illik?

2015. máj. 2. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Elég hosszú név, nem adnék mellé másikat
2015. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom Patrícia. :)


Még csak öt hetes, így nem nagyon tudok nyilatkozni a személyiségéről. De az biztos, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott baba, aki csak akkor sír, ha éhes.


Szerintem sok rövid, két szótagos név illik mellé, csak ne vegyes hangrendű legyen, inkább mély vagy magas. És lehetőleg mássalhangzóval kezdődjön. Nekem a Zorka vagy a Dalma tetszene mellé a legjobban.

2015. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem sajnos egy gonosz, primitív lányismerősöm hívják így, úgyhogy nagyon negatív előítéleteim vannak ezzel a névvel kapcsolatban, és az ő személyiségéhez társítom a nevet. Dehát kinek mi :D


Egyébként szerintem is felesleges mellé még egy név.

2015. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Patrícia mellé nem adnék semmilyen másik nevet elegendő magában. Egyébként tetszik. A Stellával és a Linával nekem nagyon erőltetetten hangzik.
2015. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a Patrícia, és nem adnék mellé 2. nevet.
2015. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A Patrícia nagyon szép, de a becézése (Pati) a pattanásra emlékeztet.
2015. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a név, de csak külföldi második névvel. Pl. Patricia Claire/Marie/Grace/June/Rose. Magyarul ezek hülyén néznének ki, akárcsak sok másik név.


Amúgy nem csalódtam kedves honfitársaimban, tudtam hogy legalább egy valaki fog írni csúfolódási példát is. Ez is azt bizonyítja, hogy tök mindegy milyen nevet ad az ember.

2015. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég karakteres név, szerintem nem igényel második nevet. De ha mégis szeretnél, akkor esetleg Patrícia Réka.
2015. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!