Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laurencsik vezetéknévhez...

Laurencsik vezetéknévhez milyen női név illik?

Figyelt kérdés

Én a Lillára vagy a Kamillára gondoltam, de inkább Lilla felé hajlok.

Tudom, hogy sok ilyen nevű kislány van, de olyan szépen alliterál a vezetéknévvel, és mivel az már így is különleges és hosszú, ezért szerintem nem is baj, ha egy rövidebb, gyakoribb keresztnevet adnék mellé.

Vélemények?



2015. máj. 5. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A Lilla is jó, de szerintem is a kétszótagos, magánhangzóval kezdődő nevek passzolnak legjobban a vezetéknévhez. Az Annát azért nem adnám, mert néhány "kedves" osztálytárs a vezetéknév utolsó betűje miatt esetleg kannának csúfolhatja. De az Alíz, Adél, Emma, Eszter tök jó.
2015. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz a Laurencsik Lilla! :) A Kamilla nem jó a 2 k miatt...
2015. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

Laurencsik Lilla szerintem nagyon szép, tökéletes választás :)


Esetleg még illenek hozzá: Petra, Réka, Bianka, Natasa,

2015. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Laurencsik Elvira? :)
2015. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%
13-as te komolyan gondoltad a Laurencsik Réka nevet? ennél nyelvtörősebbet nehezebben lehetne kitalálni szegénynek.
2015. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

Laura


Milyen poén lenne :D

2015. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Vivien!
2015. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Pálma, Anasztázia, Dorina, Noémi, Éva, Nóra, Dorottya, Petra, Dalma, Mónika, Márta, Henriett, Judit, Jusztina, Renáta, Brigitta, Bianka, Tímea, Szofia, Bettina, Erzsébet, Léna, Médea, Viktória, Orsolya, Ágota, Mirtill, Boglárka, Nikolett, Zsuzsanna, Emőke, Jolán, Beatrix


Izolda Larina:P---ezt ne, csak ha már eszembe jutott gondoltam, ideírom, megosztom!:) Ezt tényleg ne:D

2015. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire akarsz külöleges nevet eg érdekes vezetéknévhez.

Laurencsik ZOé

Laurencsik Adél

Laurencsik Hanna ( az jó volt a hozzászólótól )

Laurencsik Liza ( Eliza )

2015. máj. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő szép bár nekem a Kamilla név kicsit jobban tetszik, de a vezetéknévhez jobb a Lilla.
2015. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!