Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi pénzből te mit főznél...

Ennyi pénzből te mit főznél egy 15 hónaposnak? Szted ennyi elég?

Figyelt kérdés

Heti 10 ezer forint.

Reggel - este tápszert eszik még.


2015. máj. 8. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti 10.000 csak a gyereknek,úgy hogy ebben nincs benne a tápszer?

Mert akkor könnyű.

2015. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen csak a gyereknek.

Tápszer havi 4 ezer, ezt nem kell beleszámolni.



Te miket főznél h változatos, laktató legyen?

2015. máj. 8. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Hogy elég-e? Ne viccelj már! Mi hárman /anya, apa, 2 éves kisfiú/ eszünk ennyi pénzből egy héten, pedig nem szemétkajákat veszek, minden nap van főttétel, szval egy kisgyermeknek bőven sok is ez az összeg. Anno a kisfiam 15 hósan egyébként már totál azt ette, amit mi, nem főztem Neki külön.

Szerinted kevés ez az összeg egy ekkora gyermek étkezésére?

2015. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen én is azt akartam mondani,hogy havi 40-45000-ből egy 3 fős család eszik egy hónapban.Szerintem ebédre mindent ehet amit ti,reggelire meg melegszendvics,kenyér felvágottal,zöldséggel,bundáskenyér,rántotta,ilyesmik.Vacsira meleg vagy hideg,amit jobban szeret.
2015. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én egy éves korától azt adom, amit mi eszünk. Próbáltam úgy főzni, hogy egyfélét ne egy hétig együnk hanem max 2 napig.
2015. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Anyagilag nagyon rossz ez a hónapunk, júniustól viszont rendbe leszünk. Így most heti 10 ezer van kajára ha leosztom a pénzt. Párom máshol dolhozik neki ott fizetik a kaját. Én meg amúgy is nagyon keveset eszem, csak a kis maradékot amit meghagy a kislányunk. Így csak neki kell kaja. Igazából eddig se voltunk milliomosok de ennyire nem kellett leosztanom a pénzt így igazán fogalmam sincs mennyi volt a kaja. Eddig egy hónapban vsináltam nagy bevásárlást ami kb 30 -35 ezer volt de abban minden volt, plussz más napokon vettem a kajához dolgokat így nem tudom h igazán mennyi is volt a kaja. Most meg kicsit megijedtem h nem lesz neki elég és váltpzatos. De akkor ez nem is rossz összeg.
2015. máj. 8. 16:17
 7/14 A kérdező kommentje:

Ő is azt kapja amit mi.

Kicsit megijesztett h napi kicsit több mint ezerből kell megoldani. Mondjuk lehet ha máskor is leosztottam volna se jött volna ki nagyon sokkal több összeg.


Köszi a válaszokat.

2015. máj. 8. 16:24
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Én még sosem számolgattam, hogy mennyiből főzőcskézek...csak mikor kevesebb pénz volt, akkor olyat csináltam ami olcsóbb, és laktató! Pl: főzelékek sült virslivel, paprikáskrumpli, tepsis ételek-rakottkel, rakott krumpli-ezeket pár napig lehet enni. Olyan levesek amibe nem kell rengeteg zöldség (lebbencs, tarhonyaleves, tojásleves).
2015. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóhoz csatlakozva,szintén laktató,többször is lehet enni belőle:rakott krumpli,gulyás leves,bolognai spagetti,ragu leves,házilag készített pizza,fasírt,hozzá valamilyen főzelék,stb.
2015. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én a tápszeren kivül, a 9 hós fiamnak max 15-20ezer a kajája egy hónapra. ebben van minden nap zöldség, gyümölcs, sajt, cs.mell...stb. 3 étkezés van kiváltava. tehát heti 10ezer rengeteg. tehát ne aggódj biztos kijöttök belőle..
2015. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!