Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok gyerekorvost...

Ajánlanátok gyerekorvost Dunakeszin?

Figyelt kérdés
Jánosfi Éva kivételével.
2010. febr. 23. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Gauland doktornőhöz járunk...

Szerintem nagyon kedves,segítőkész,és ami még nagyon pozitívum,hogy kijön házhoz is...

2010. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom ki ne: Téglássy doktornő... aranyos meg minden, csak kissé már szenilis a lelkem:)

én eddig akármit kérdeztem tőle, össze-vissza beszélt:S

2010. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekem mindegy ki csak a Jánosfi Éva ne legyen,mert sirva jövök el tőle minden alkalommal.Nála bárki jobb!!!
2010. febr. 24. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem is hallottam még róla...

Hol rendel amúgy?És ha nem túl indiszkrét elárulod mi volt a probléma vele?

Ha van kedved nyugodtan írj privátban...

2010. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia.Itt rendel a lakótelepen.Nem vagy indiszkrét.Minden hónapba beleköt valamibe,pl.a súlya,miért nem üveges bébiételt adok neki(nem hajlandó megenni),miért én főzőm.Mult hónapba elküldött minket a madarász utcai kórház sebészetére,a kukaca miatt,persze adott beutalot.Most én voltam a hibás hogy miért vittem el.Szerinte tragédia hogy a fiam 6x eszik egy nap,nem 5x.Még majdnem hogy én vagyok a hülye,mert a fiam köhögésére olyan szirupot irt fel,amit hónapokkal ezelőtt kivontak a forgalombol.Én voltam a hibás azért mert ő nem mondta hogy adjak a fiamnak C vitamint.Mert ugye első babásként ezt nekem tudnom kéne,hogy kell neki adni.És ez még csak a töredéke az elmult 7 hónapnak.
2010. febr. 24. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom hogy menekülsz tőle... Tényleg nem lehet százas!
2010. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!