Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, ha osztálytársam...

Az normális, ha osztálytársam április elején-közepén szüli a második babáját? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
jelenleg 16 éves, március közepén17..kb akkor szüli meg mint 1 évvel korábban a másikat/szinte 15 évesen!!/ szerintetek miért csinálta?? ő azt mondta már 9-ben is, h akar, aztán nyáron megcsinálták...tanároknak beadta h véletlen volt, így átengedték felelés nélkül év végén.. most meg állítólag tényleg véletlen volt, szoptatott még, és nem védekeztek.. És amúgy így ő mennyi pénzt fog kapni 2 babával?(vagy a barátja, mert valami olyasmit hallottam, h ő kiskorú és nem veheti át, de ez nem biztos. a srác amúgy 10 évvel idősebb, nem dolgozik)
2010. febr. 24. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
szerintem ez nem a te dolgod. ha neki ez megfelel akkor egészségére, majd olyan élete is lesz, ennyi.
2010. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

cigány? biztos hogy az

gratulálok neki

2010. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem most barnult a csaj.
2010. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
Nem normális, ezt te is tudod. De előfordulhat.
2010. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a lany nagyon buta a mai vilagba konyebb vedekezni mint 2 gyereket eltartani foleg ha apanak sincs meloja es o meg sulis. eleg szomoru h ilyen gyerekek vannak akik szulnek holott meg ok is gyerekek.

2 gyerekes anyuka

2010. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg is nézném milyen élete lesz, a pasi nem dolgozik, kimaradozik esténként, lakásuk sincs, hanem valami rokonnál vannak, a csajnak meg lesz 8osztálya..am szerintem cigány, nem látszik rajta, de az apját már láttam, és ő az.. az anyát még nem láttam, de vannak fehér bőrűek is.
2010. febr. 24. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye kis liba, azt sem tudja hogy kell védekezni de már gyerekeket szül (szoptatás alatt nem védett magától). Szegény kölykei... Rühellem az ilyeneket és fel nem tudom fogni hogy lehet ennyire kevés eszük... Aztán majd szídják az államot hogy nem ad nekik segélyt...
2010. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már 3 hetesen behozta a suliba megmutatni, szerintem még korai volt(nem tudom mikortól lehet közösségbe vinni mondjuk) ráadásul mindig úgy fogta, amikor láttam(behozta 4-szer ötször már) h lógott a feje, néha még rázta is így, hogy el aludjon.. szerintem ez egészségtelen a csigolyákra..(egyébként magántanuló lett a lány)
2010. febr. 24. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miattuk, majd eltartja őket az állam az adófizetők pénzéből.
2010. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!