Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik fiúnevek...

Ezek közül melyik fiúnevek tetszenek leginkább, melyikről mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Ezek közül mi lenne a sorrend? Balázs, Csongor, Dániel, Dávid, Márk, Vince, Olivér
2015. máj. 20. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit adnek sorrendben:

Csongor, Balazs, Oliver.

A tobbit sem szolom le, csak kotom a neveket emberekhez, es nem tetszik, kiveve a Vince, ilyen nevut nem ismerek, de szinten nem tetszik.

2015. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mind normális név.
2015. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, Csongor, Dávid, Dániel nekem is tetszik, szerintem szép nevek. A Márk, Vince és Olivér sem rosszak, de az előző négyet szívesebben adnám a gyermekemnek.
2015. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Márk, Vince. Az Olivér elég felkapott lett...meg nekem azért fura fiúnévnek mert van két Olívia ismerősöm és mindkettőt Olinak becézik. Ezek után számomra érdekes lenne fiúra asszociálni. A Dánielről meg a Benkő jut eszembe állandóan. :)
2015. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Dávid, Dániel, Márk jön be ezek közül.

A fiamat, ha lesz, tutira Dávidnak fogom hívni :)

2015. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vince, Oliver, Csongor. A tobbi nevet nem szeretem, m nagyon gyakoriak es jellegtelenek.
2015. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Balázs és a Márk tetszik. A többi sem rossz, csak épp tuca és ettől olyan semmilyen.
2015. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem az Olivér tetszik a legjobban, egy ilyen nevű embert sem ismerek egy korosztályban sem. Aztán Csongor, Márk, Dániel, viszont a Dávid, Vince és a Balázs nem tetszik.
2015. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Balázs, Márk, Olivér

De nem adnám őket. A többi nem is tetszik :(

2015. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendem a leginkább tetszőtől a legkevésbé tetszőig:

1. Vince (nem túl gyakori, hordható gyerek és felnőttkorban is, viszont nem lehet becézni)

2. Dániel (a Dani becézés nagyon tetszik, igazából régi név, de egy jó ideje nem találkoztam senkivel, aki a nevet viselné)

3. Csongor (tetszik, habár még kicsit szokatlan, de becézhető is pl. Csonginak)

4. Balázs (jó név, becézhető, bár a zs betű nem annyira tetszik a nevekben)

5. Dávid (ez is jó név, de egy kissé elcsépeltnek érzem, valamint nem becézhető, ami nekem fontos lenne)

6. Olivér (tetszik, bár valahogy furcsa, hogy benne van a "vér" szó, az Oli becézés is olyan komolytalan)

7. Márk (nekem valahogy nem szimpatikus ez a név, nem tudom megmagyarázni, egyszerűen nem választanám)

2015. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!