Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Velemenyek a Dominik nevrol?

Velemenyek a Dominik nevrol?

Figyelt kérdés
Csiszer Dominik lenne:). Nekunk nagyon tetszikviszont amikkor negmondtuk a az egyik csalad tagnak hogy fiu lesz es igy hivjak azt mondta inkabb lett volna lany akkor:(

2015. máj. 22. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Hááát, mostanában nagyon felkapott és divtos név lett a Dominik, nekem mondjuk nem tetszik, de csak azért, mert nagyon külföldies, olyan Brendon meg Brájen kategória. Én nem adnám.

A Csiszer Dominik jól hangzik egyébként, és ha nektek ez tetszik, ne foglalkozzatok senki más véleményével.

Gratulálok a babához!!

2015. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az èn kisfiam is Dominik.Egy vagány minden lèben kanál kis kópè :)
2015. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egyébként nem ritka nevet akartatok adni. Egybe is jól hangzik.
2015. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi, nekem nem tetszik, tényleg nagyon divatnév lett, meg hát nekem hangzásra sem jön be, olyan, mintha valaki egy zongorán klimpírozna, vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki.

Na de azért olyat tuti nem mondanék senkinek, hogy inkább lett volna lány, csupán azért, mert nem tetszik a választott név. Elég bunkó beszólás volt ez, nem is értem, miért nem lehet kulturáltan megmondani, hogy nem tetszik valakinek ez a név.

2015. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a problema az hogy pont anyosom mondta:( . es azota egy folytaban azt hajtogatja hogy ugyis kisslany lesz belole mivel 14hetesem mondtak meg a nemet. A dominik nev szamomra nagy jelentesu mivel ferjem pap es vasarnapot jelent, istenhez tartozot. Erdelyben elunk itt szinte alig van belole.a baj az hogy a ferjem kozott es az anya kozott meg forditva problemak adottak emiatt es sokat hozza fel h nagyon csunya nev .
2015. máj. 22. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szuper név így együtt, én adnám! :)
2015. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem annyi bajom van vele,hogy pár éve minden 2. név az
2015. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így hívják a fiamat, aki már lassan 6 éves lesz :)

Felénk nem olyan gyakori, sokkal több Milán, Botond és Ádám van.


Viszont nem értem: ha csak 14 hetesen mondtak még nemet, akkor gondolom még nagyon az elején vagytok, tehát tök felesleges konkrét nevet szétkürtölni. Mondjátok azt, hogy még nem tudjátok és kész. Ez csak a ti dolgotok, senkinek sincs joga beleszólni a névválasztásba, még a családnak, sőt anyósnak sem!

2015. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon jól hangzik együtt! Én szívesen hívnám így az én gyermekemet!
2015. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!