Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen itatópoharat/csőrös...

Milyen itatópoharat/csőrös poharat válasszak?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok. Nagyon vegyesek a vélemények. 6hónapos a kicsikém,szopizik,nem rég kezdtük el a hozzátáplálást. Evés közben igényli a folyadékot,de sosem cumizott,így azt nem erőltetem. Szeretnék neki ivópoharat,de nem tudom,hogy melyik lenne a jó. Olyanra lenne szükségem,ami garantáltan csöpögésmentes. Köszi előre is a segítséget!
2015. máj. 26. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk tommee tippee van, egyáltalán nem csöpög viszont nem igazán akar belőle inni inkább csak rágcsálná a csőrét. Anyatejes baba, sosem fogadta el a cumisüveget sem.
2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én is attól tartok,hogy nem fogja szeretni a lányom... Köszi a választ!
2015. máj. 26. 19:25
 3/6 mincayani ***** válasza:
41%
Speciális SVÉD etető-itatópoharat vegyél a DM-ben,ott láttam és vettem,máshol nem.Nincs márkája,max a gyártót írták rá a dobozára,Mo-n gyártják - megnézem neked hamarosan és levélben megírom - egy csoda-pohár,az enyém a tápszert,a teát,mindent abból iszik,és eszik is,pépeset.Röhej,de bánom hogy az első kettő nem ilyenből kapott,mert ez tenyleg minden szempontból megfelel,abszolut szoptatás-barát.
2015. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk TT(Tommee Tippee)van.Sajnálom,hogy csak a 3. gyereknél találtam rá erre a termékcsaládra!Imádom és hibátlan!
2015. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mincayani ***** válasza:
Bababarát kórházakban ilyet használnak az ujszülötteknél is már,nekem is ott hívták fel rá a figyelmemet,milyen sokoldalú,pl.hamarabb megtanulnak a babák rágni,mivel a pépes kaját ha adod neki,össze tudja csócsálni,ha nem fogad el folyadékot az anyatejen kívül,akkor képes a gyümölcspépeket,amiket később adsz,folyadékká alakítani a pohár segitségével,még a galgalizálást is előbb megtanulja a baba,az enyem,szokott buborékozni,ha már nem kell neki a tápszer vagy a tea.Jah,és a pohárból való ivás ugródeszkája is egyúttal,no meg az evés - ivásvközbeni kéz használat tanulása is könnyebb így.Én kedvezményesen vettem,pár száz ft-ért - pedig eredeti -dm-ben,rossmannban,bababoltokban elkerik az árát,de érdemes beruházni ra,mert csakm1* kell megvenni,és egy csomó más eszközt nem,feleslegesen.
2015. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!