Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekként melyik meséket...

Gyerekként melyik meséket szerettétek a legjobban? És ti is nézetitek a gyerekeitekkel a régi kedvenc meséiteket?

Figyelt kérdés

Persze nem kényszerítő jelleggel, csak ami tetszik nekik.

Az én kedvencem a Rumcájsz, a Futrinka utca, a Mekk mester és a Mazsola és Tádé volt, de szerencsére a kislányom is nagyon szereti ezeket. Bár a kedvence a Hohoho horgász. :)



2015. máj. 29. 21:03
 1/8 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc a Kisvakond, Kockasfulunyul, kesobb a Franklin es barátai meg a Micimackó volt. Imádja őket a fiam 😊
2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hol nem volt az élet volt az abszolút kedvencem.

Lányom még kicsi hozzá, amiket most néz a régiekből: PomPom, Kockásfülű nyúl, Kisvakond

2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisvakondot nagyon szerette a lányom, amíg kisebb volt.

Most pedig nagyon szereti a Vukot.

2015. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ico, a bator lovacska :)
2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Dr. Bubó a kedvenc.
2015. máj. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Süsüt nagyon szerettem, mikor vège lett sìrtam is. Szerettem a walt disneyket is amik vasárnap du. 4kor voltak az m1en.
2015. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Pont a Walt Disney bemutatja jutott eszembe nekem is, ami csak vasárnap du. 4-kor ment, úgyhogy mindig úgy időzítettünk mindent, hogy addigra otthon legyünk :)

A Balu kapitány kalandjai, a Kacsamesék, a Gumimacik és a Csipet Csapat volt a kedvencem.

Ja, meg imádtam a Mézga családot, de csak azokat a részeket, amikben Aladár az űrbe utazott, a család többi tagja idegesített :)

Le is töltöttem a gyerekeimnek ezeket a meséket és szívesen nézem velük.

2015. jún. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pumukli a 4 éves lányom kedvence.
jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!