Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gréta, Gerda, Zita, Rita,...

Gréta, Gerda, Zita, Rita, Petra, Regina, Rebeka, Adél, Abigél, Alíz nevek közül nektek melyik tetszik?

Figyelt kérdés

Ti melyiket adnátok?

Nekem tetszenek, de mindenkitől azt hallom, hogy ezek közül mindegyik túl kemény hangzású név. Meg hogy nincs bennük semmi lágyság.


Ti mit gondoltok? Tényleg kemény nevek?



2015. jún. 24. 14:15
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Ja, és még a Réka is tetszik, azt kihagytam. :)

Arról is írhattok véleményt.

2015. jún. 24. 14:16
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Ezek tetszenek: Zita, Rita, Rebeka, Adél, Abigél

A többi nem igazán.

2015. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Én Adél vagyok, tesóm Alíz. :) Szerintem mindegy milyen hangzású a név, úgyis az emberhez társítják majd. Nekem ezek közül a Petra tetszik.
2015. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

Egyik sem gáz, de nekem egyik sem jön be. Olyan korrekt semleges nevek számomra.


Kemény talán a Gerda, Adél és Alíz, meg a Réka.


Zitákat és Rebekákat ismerek, és hát mind olyan butácska és barna hajuk ellenére szőkécske, hogy hát eléggé nehéz ettől elvonatkoztatni.

Petrákat is ismerek, ők ilyen anyuci kedvence, nyávogós elkényeztetett csitrik szoktak lenni.

Az Abigél meg ugye Szabó Magda. :)


Hát szóval maradt a Gréta. Ami valóban tetszik is,még ha nem is eléggé, de ezek közül kimagaslik, ezt választanám. Gyerekként Grétinek becézve is jó, na az már tényleg nem kemény.

2015. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Abigél vagy Gerda.
2015. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Réka, Gerda, Petra, Rebeka tetszenek.
2015. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
A Réka és a Gréta tetszik, de mindegyik normális név. Függ persze a vezetéknévtől is, hogy mennyire hat keménynek. Az Alíz, Adél, Abigél például szerintem egyáltalán nem az.
2015. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gerda, Adél, Abigél tetszik legjobban:)
2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Petra vagy Réka
2015. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Réka, Adél, Zita, Regina.

Én erre a 4-re tudnám szűkíteni, apuka (és senki más) véleményét is figyelembe véve

2015. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!