Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Patrícia Virág és Paulina...

Patrícia Virág és Paulina Ilona, tetszik így a párosítás?

Figyelt kérdés

De ha mégis kukacosak lesznek,készültünk fiúnevekkel is:

Tibor és Pelbárt

Mit gondoltok a nevekről?



2015. jún. 29. 07:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

A Paulinával sincs semmi gond.

De a Pelbártot azért ne keverjük össze a Zalánnal, jó?

A Zalán, Zétény könnyen kimondható. A Pelbártot pedig még olvasva is nehéz kimondani, hát még diktálás alapján leírni.

Remélem, nem Papp a vezetéknév. :)

2015. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Patrícia és a Virág is nagyon gyakori, nemcsak az Anna, Zalán, Zétény.


Sajnálom, az általad felsoroltak akkor sem tetszenek. Van még sok név, ami annyira nem felkapott.


Zoárd, Fábián, Lea, Bulcsú, Torda, Zaránd, Polett, Apolka, Ilka, Lőrinc, Hédi, Zénó.

2015. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nos, állítólag az Anna gyakori név, 2003ban, amikor az én lányom született, az első helyen állt. 12 éves lesz idén. Közel s távol egy darab Anna nincs a környezetünkben, semmilyen korosztalyban....

Amúgy meg úgy nevezed el őket, ahogy akarod, de túl különleges nevét nem érdemes adni

2015. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a Patrícia nagyon szép, és nem olyan rossz hozzá második névnek a Virág, bár én nem adnék ilyen hosszú keresztnév mellé még egyet, szerintem a Patrícia bőven elég.


A Paulináról a brazil szappanoperák jutnak eszmbe, az Ilona nekem kicsit öreges, de egyébként egy teljesen normális név. A Tibor is teljesen normális név, bár nekem személy szerint nem tetszik, a Pelbártról nem tudtam, hogy létezik:D Nekem furcsa, de nem nekem kell, hogy tetsszen.


Úgysem lesz olyan név, ami mindenkinek jó, olyat válasszatok, ami a férjednek is, meg neked is tetszik, és ha gondolatban ráhangolódsz a babára, akkor el tudod hozzá képzelni.


Egyébként én inkább nevezném a gyerekem Annának, hiába van belőle sok, mint egy olyan ritka néven, amire majd visszakérdeznek minden alkalommal, hogy az mi, és hogy kell írni. Nekem a Bíbor és a Zsolna nevek sem tetszenek, de ez én vagyok. Mindenkinél más a szempont, van, aki különlegesebb nevet szeretne a gyerekének. Nekem az egyetlen különleges név, ami tetszik, az az Alícia, egyébként az olyan nevek tetszenek, mint az Anna, Nóra, Ádám, Kristóf, stb. amik gyakoribb, átlagos nevek. Nálunk szempont az is, hogy külföldön is ki tudják mondani, meg hogy ne legyen túl különleges.


A Patrícia és a Tibor is jó választás, normális, felnőttként is viselhető nevek, add nyugodtan, ha ezek tetszenek.

2015. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Legyenek Patricia és Fruzsina

:)

(Ilyen hosszú nevek mellé nem adnék másikat)

Fiú nevekből igazából az nem tetszik, hogy egy ilyen hétköznapi Tibor mellé, egy sosem hallott Pelbártot rakni.. meredek.

Akkor legyen mindkettőnek hétköznapibb vagy ritkább neve

Pl: Tibor-András

vagy Timót-Pelbárt


Gondolom ikrek lesznek...

Ha fiu-lány páros lesz, akkor mi lesz a befutó?

Gratulálok a babákhoz!

2015. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Virág tetszik, a többi nem.
2015. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Paulina Zille jobban hangzik. Ismerek Zille nevű lányt. Legjobb név, mert rövid és jól hangzik.
2015. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak a Patricia tetszik, de az sem kombinálva.
2015. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Patrícia Virág és Paulina Ilona hát így nekem nem tetszenek, mert két L-es keresztnév, vagy épp két R-es keresztnév együtt szerintem nem hangzik olyan szépen, de ha megcserélnénk őket... :) Patrícia Ilona és Paulina Virág, na, így már szerintem jobban hangzanak, szerintem szép nevek. Tibor nevet nem szeretem, Pelbárt meg ugyan egyedi, de nekem valahogy picit olyan szürke, nem annyira tetszetős az sem számomra.
2015. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A Patrícia Virág az jó szerintem, de a Paulina Ilona... utóbbit gondoljátok még át. Vezetéknév ismeretében jobban tudnék adni ötleteket, mindkettő nem esetében.
2015. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!