Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek bele vágjunk?...

Szerintetek bele vágjunk? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van már 3 gyerek (14lány,12fiú,3lány) és nagyon sokat jár a fejemben hogy szeretnék még egy picit! az anyagi helyzetünk nem fényes, lehetne jobb is, de még is szeretném! Apa akarta az elsőt és harmadik gyerkőcöt a fiam meg becsúszott. Én most érzem hogy szeretnék habár megbeszéltük hogy majd csak egy év múlva vágunk bele hogy rá 9 honapra megszülessen de egy folytában ez jár az eszembe mit csináljak hogy mással is tudjak foglalkozni? dolgozom, gyerekeket nevelem és ráadásul még suliba is járok de még is állandoan ez jár a fejembe.

2015. jún. 30. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az a dolog, amit teljes mértékben Nektek kettőtöknek kell eldönteni.
2015. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Vágjatok bele, sok sikert ;)

Kérd meg a nagyobbakat hogy segítsenek be neked, így több szabadidőd lesz neked is, napi 10-15 perc nem nagy fáradtság:)

2015. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi ugyan ezen agyalunk immár 2 éve. 12,9,4 évesek a gyerekek. Az elmúlt év nem a legjobban alakult...most kezdünk helyre rázódni.Visszatartó erő,hogy 4. császárom lenne. Félt a párom(én is parázok,nem titok). Nem mondom hogy dúskálunk a pénzben,de van amennyi kell,mindenük megvan,nem járunk Horvátba nyaralni,de országon belül visszük Őket minden felé. Szerintem beleférne még egy gyerek. De...még is ott a de. Ami ijesztő...mert még is van ami visszatart bennünket.És tényleg nem kimondottan a pénz. Félek,hogy ez egy intő jel. Lehet baj lenne a 4. császár miatt? :/ Nem tudom.
2015. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! de szerintem négy császár nehéz ügy lenne! nekem természetes szülés volt mind a három!a legnagyobb lány mindig segít nekem. tudom hogy nekünk kellene egy dönteni de egy kis segítség is jol jönne hogy ne járna enyit a fejembe.
2015. jún. 30. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor belevágnék... (amúgy nem tudom miért pontoztatok most le :/ )
2015. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem akartam senkit le pontozni csak rámentem a zöld kézre és magától adja a pontokat! nem minden esetre 100 % ban voltak hasznosak a válaszok!

De még mindig van egy dilemmám ezzel kapcsolatba! hogy adjam be a férjemnek most kéne bele vágni nem egy év múlva ahogy ismerem ebbe úgy se fog bele menni az 100 %! ?

2015. júl. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!