Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magas ösztrogénszint. Mit...

Magas ösztrogénszint. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap a nőgyógyászom magas ösztrogénszintet állapított meg nálam.18-án volt egészségügy kaparásom,a szövettan mutatta ki.Felírt Norcolutot,de nem tudom szedjem-e a menstruációm pont ma jött meg,arra tehát nem kellene.Babát szeretnénk a párommal,40 éves vagyok.Ha ez hormonprobléma nem szeretnék időt vesztegetni a Norcoluttal még fél évig.Tanácstalan vagyok.Lehet hogy inkább endokrinológushoz kellene mennem?
2015. júl. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A kerdesedben rejlik a válasz.
2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam.Nem gyözött meg tegnap a doki.Látszott rajta hogy tesz rá magasról mi van velem.Köszönöm.
2015. júl. 9. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Endokrinologus, es aviva torna, az helyreteszi a hormonokat. Feher lisztet, feher cukrot, es mindent, amiben ezek vannak, dobd ki az etrendedböl. Kezdj el szedni valamilyen vitamin-komplexet, legyen benne E vitamin is rendesen, menj ki a napra, esetleg szedj kiegeszitesnek D vitamint.Mozogj heti 2x rendszeresen, mozgatsd at az alhasad, ehhez nagyon jo az aviva torna, de jo alternativa a hastanc. A Norcoluttal en nem kiserleteznek a helyedben, nekem nem segitett.
2015. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem a fogyókúrát,még a tornára kell rávennem magam.A Norcolutban én sem nagyon hiszek,itt sem olvastam túl jó dolgokat róla.
2015. júl. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!