Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem segítségre van...

Azt hiszem segítségre van szükségem de hol keressem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyamatos görcsben èlek, fèlek hogy nem jól fejlődik a gyerek, fèlek hogy beteg lesz..fèlek mindentől, ès ez a görcs meglàtszik rajtam a női mivoltomban, felesègkènt....pedig nem akarom elveszíteni a fèrjem, de màr szex sem esik jól, csak miatta csinàlom. Nèha cska sírnèk egesz nap, nincs kedvem megmozdulni sem...ès van mikor minden rendben tele vagyok energiàal de valahogy mindig visszaesek ha valami jön...

Pèldàul ma többször ès büdösebbet kakilt a fiam màr minden bajom van hogy megint szalmonellàs (3 hónapja volt fogalmam sem tudom hoy mèg a tàpszert is hűtőben tartom)

Arról nem is beszèlve hogy semmit sem èrek, ninxs semmi èrtèkem, mèg egy terhessèget sem tudtam vègigvinni...

Pszichológusra nincs pènzem de èrzem hohy ez így nem jó, a csalàdom miatt!!

Hol kèrhetnèk segítsèget Debecenben? Hogyan ha em is merek beszèlnk róla, bagy nem tudok, síràs nèlkül.


2015. júl. 24. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Barátnővel, férjeddel, vmi csaladtaggal nem tudnal a problemaidrol beszelni?
2015. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus van ingyen is, ha a védőnőtől kérsz segítséget, tovább tud irányítani, hogy kihez menj! Mindenképp szaksegítséget ajánlok, nem egy barátnőt vagy a férjed! Ehhez megfelelően képzett ember kell, hogy ne legyen érzelmileg érintett a kérdésben és megfelelően tudjon irányítani a gondolataidban.


Hogy miért ne barát legyen: https://www.youtube.com/watch?v=7F79HJm1lPg

2015. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:( Védőnő nem tud segíteni? Ő biztos tud ajánlani valamit, vagy valakit! Próbáld meg nála. Nem kell szégyellned magad emiatt. ne félj ettől, fordulj hozzá bizalommal!!! Jobbulást!
2015. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a kisfiad? Tipikus depressziónak hangzik amit leírtál és NEM te tehetsz róla, bárki belekerülhet egy ilyen mókuskerékbe.

Kezdetnek talán megpróbálhatnál a környezetedtől segítséget kérni, nem kell mindenkinek kiteregetni mindent, egyszerűen kérj meg valakit, hogy vigyázzon a gyerekre, amíg elmész fodrászhoz, kozmetikushoz, vásárolni, sétálni, vagy bárhova de a kicsi nélkül.

Ha ezt sem érzed elégnek, akkor keresd fel a háziorvost, biztosan nem fogja elbagatelizálni a problémádat és segíteni fog, tud majd szakembert ajánlani.

Az már jó, hogy felismerted, ez így nem jó! Én fél évig keringtem egy ilyen időszakban és észre sem vettem mi történik. Utána nálam magától helyre jött minden, mert sokat voltunk kint és már akkora lett a kisebbik gyerkőcöm is, hogy tudtak rá figyelni néha a nagyszülők. Így volt időm visszatalálni önmagamhoz-férjemhez és újra tudok őszintén mosolyogni.

A legjobbakat kívánom Neked és kérlek írj majd hogyan alakultak a dolgaid!

2015. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lazíts! Vannak dolgok, ami ellen nem sok mindent tehetünk. Ilyenek a fertőző betegségek, a gyerekkori különböző betegségek, hasmenés stb. Ezeken mind túlesünk.


Ha egész nap sírnál, az depressziógyanús.


"Arról nem is beszèlve hogy semmit sem èrek, ninxs semmi èrtèkem, mèg egy terhessèget sem tudtam vègigvinni..."


Ez durva...


Kérj segítséget! Jót tenne pár nap kikapcsolódás, nyaralás, sportolás!

2015. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koraszülöt lett a pici ezèrt írtam, toxèmiàm volt, tehàt valahol az èn testem nem akarta ha lesarkítjuk a dolgot, nem volt könnyù terhessèg itt kezdődött...

Utànna jó volt mikorhazahoztuk, de jött a sok kontroll asok kèrdès hohy ezt csinàlja e màr ..nekem egyre többet kellett azt mondanom hogy nem, jöttek az első betegsèfek stb..es valahogy felhőbe kerültem, most jöttem rà hogy folyamatosan görcsölök, hiàba fekszem le aludni jem alszom stb... Nagyik nincsenek, a ferjem mèrhetetlenül türelmes segìtőkèsz de úgy èrzem elbagatelizàlja, mikor felsírt eldöntötte semmi baja è s azótais így van, nèha úgy èrzem senki sem làtja amit èn, uzyan azt mondja mint az utolsó vàlaszoló àt kel, esni rajtuk de nekem ez így nem megy...tenylegsokszor elviszi hogy kicsit pihenjek, hètvègèn ő kell vele, minden reggel megeteti úgy hozza nekem a kàvèt erre most a szülinapjàn is úgy hàlàlom meg hogy sírok sírok ès sírok...felek betelik nàla is a pohàr, jogosan.... a vèdőnő egy 24 èves kiscsaj nem bàntani akarom de nem szeretnèm ha ezt megtudnà..a hàziorvosom kb 1x làttam 8èv alatt mikor ideköltöztünk, baràtaim mind szètszèledve...vagyis nincsenek is igzàn ha beszèlünk nem ezt fogom kiadni....valahogy senki nem èrt meg...

2015. júl. 24. 21:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja 16hónapos a pici, azt hiszem ha van ingyenes is keeesek a neten megoldàst,vagy valakit..
2015. júl. 24. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Házi orvos tud beutalót adni és akkor mehetsz ingyenesen TB-s rendelésre.
2015. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!