Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves fiúnak szülinapi...

6 éves fiúnak szülinapi ajándék? Lehet komolyabb, drágább is.

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szeret? Milyen meséket néz?
2015. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent szívesen megnéz. Leginkább most a star wars izgatja.
2015. júl. 26. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Sportszert vennék vagy esetleg legot és mellé egy könyvet (pl Rumini, ismeretterjesztő könyvek az érdeklődésének megfelelő témában, A cica aki mindent tudni akart sorozat valamelyik kötetét, vagy Vernét, Erich Kästnert...). Nem rajzfilmet és semmi számítógépes játékot.


Sportszer: kosárpalánk, egykerekű roller, soleskate, waveboeard, trambulin, sima gördeszka, gurulós cipő

2015. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Star Wars lego?? Annak biztos örülne.
2015. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem elég vagány azokhoz a sporteszközökhöz amiket leírtál, még a klassz rollerjét sem szívesen használja. Pedig jó ötlet mind.

Egyhelyben ülős molyolós.

A Legó jó lenne azzal viszont az a bajom, hogy egyetlen egyszer összerakja, aztán többet nem. Ömlesztve van a drága legó, csak a vadiúj izgatja.

2015. júl. 26. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Akkor régebbi disney mesék DVD-n esetleg? Nem tudom, látta-e a régi Disney meséket, de ha nem, szerintem jó lenne olyat néznie, amiben még volt még igazi érték. Pl. Herkules, Pocahontas, Notre Dame-i toronyőr, Dzsungel Könyve, Oroszlánkirály.


És esetleg még a Geronimo Stilton könyveket ajánlanám, nemsokára már ő is el tudja olvasni. Ezek szórakoztató, mulatságos történetek a korosztályának.

2015. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak Lego Basics készletek, ezek olyanok kb, amilyen legók gyerekkorunkban (vagy legalábis az enyémben) voltak, tehát nem egy konkrét dogot "kell" belőlük összerakni, hanem bármit lehet, fantázia kérdése. Vegyél hozzá egy lego ötletkönyvet és máris indulhat a játék.


Amúgy az egyk könyv címét összekevertem kicsit : A cica, aki haza akart menni, és A pingvin, aki mindenre kíváncsi volt. Molyolós gyereknek még több könyvet vennék, mint egyéként :)


Még ötlet: adj neki élményt. Planetárium jegy, kalandpark belépő, Aquapark belépő, játszóház bérlet


Vag valami kreatív, ha szereti: gipszöntő készlet, agyagozó készlet, üvegmatricázós készlet, barkácskészlet (keress rá: ses barkácskészlet)


Vagy társas: Szuperfarmer, Figurix, Okos kertész, Katamino, Csupa csupasz tyúkeszű, Mucsacsi


Molyolós gyereknek még jó nagy kirakósokat tudnék elképzelni. Azt együtt is szívesen játszanám vele :) Lehet kapni keretet és puzzle ragasztót, úgyhogy egy igazán szép kirakósból később a szoba dísze lehet.


Esetleg egy egyszerűbb fényképezőgép?


Vagy hangszer? Szintetizátor, szájharmonika, tulli.hu-ban keress rá esetleg a hangszerekre

2015. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedveseket vagytok, szuperjó ötleteket kaptam, fel is írtam őket! Köszönöm a segítséget!
2015. júl. 26. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Társasozni szeret? Pl. Találd ki, Uno, memória, Labirintus. Vagy valamilyen Play-Doh készlet?

Aztán most eszembe jutott, hogy a fiamnak (7 éves múlt), régi vágya egy Geomag készlet, csak hát a nagyobbak elég drágák, és mindig volt valami szintén költséges, amit nagyon akart (bicikli, meg ilyenek), úgyhogy végül mindig más lett a győztes ajándék. Jaj, meg most jut eszembe, 6 éves korában kapott gyerekmikroszkópot is, imádta, most is elő szokta venni, ha talál valami olyat, amit meg lehet alatta nézegetni. Mondjuk egyedül nem sok türelme van hozzá, hogy megkeresse a vizsgált tárgyat, ugye tologatni kell hozzá a tárgylemezt, hogy pont a látótérben legyen, na ezt én szoktam csinálni, de őszintén szólva nem bánom, mert baromi érdekes dolgokat lehet látni :D

Na, most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van egy geuomag-unk, eleinte nagyon szerették, de mára szanaszéjjel van az összes darabja...

A mikroszkópra én is gondoltam!

Köszi az ötleteket!

2015. júl. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!