Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állítólag normális évente 1...

Állítólag normális évente 1 peteérés nélküli hónap. Nektek szokott lenni? Tényleg normális?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy ok nélkül kimarad a ovu, aztán következő hónapban minden rendben?
2015. aug. 6. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam 28 év alatt nem volt efféle. Még nem hallottam iyesmiről, persze sok mindenről nem hallottam még. De mintha egy beállt mensesnél nem lenne ilyen "extrém" dolog...
2015. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem hiszem, hogy 28 év alatt minden hónapban hőmérőztél/ovuteszteltél, hogy ilyen biztosra tudd, hogy nem volt ilyened...
2015. aug. 6. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Allitolag normalis, igen.
2015. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ez normális, de fogalmam sincs, hogy nekem volt-e ilyenem. Szerintem ezt a többség nem figyeli.
2015. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csak az veszi észre aki figyeli a peteérést, hőmérőzik, ovutesztel.
2015. aug. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!