Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombik programot mikor lehet...

Lombik programot mikor lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

Mi a menete? Mennyi ideig tart? Milyen vizsgálatok előzik meg? Szeretnek mindent tudni róla.

Rólunk annyit, hogy én 39 éves vagyok, férjem 40, mar van egy 6 éves gyerekünk, kb 3 éve próbálkozunk a babával de semmi. Eddig nem nagyon gorcsoltunk rá, csak mivel mar ennyi idős vagyok és tudom nem sok időm van, most érzem hogy egyre jobban szeretnem. Ja és két éve szedtem peteeres serkentő tablettát két alkalommal.

Ez alapján ha mondjuk most elkezdjük, akkor kb mennyi idő mire a beültetésre kerül sor?


2015. aug. 8. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Keress meg egy ezzel foglalkozó centrumot, ahol akár telefonon is sok mindent megtudhatsz.

Én annakidején inszeminációig jutottam. Ha jól emlékszem akkor 3 sikertelen inszem kellett a lombikhoz (nagyon ritka kivétel volt, hogy előbb megcsinálják a lombikot, pl. nagyon kevés spermiumszám). Tehát először nem lombik van. Vinnetek kell mindenféle orvosi papírt, házasságot bizonyítani, kivizsgálások és utána mondják meg, mi a folyamata.

Sok sikert :)

2015. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Ezek szerint te mar voltál inszeminacion? Ahhoz milyen vizsgálatok kellenek? Az apa részéről is? Kell hormonkezelés?

2015. aug. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!