Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az itthoniak szerint gonosz...

Pacsup21 kérdése:

Az itthoniak szerint gonosz vagyok hogy nem veszem föl minden nyekkenés után az 5 hónapos lányomat. Szerintetek ez helyes hogy így viselkednek velem? Nem szeretném fölszoktatni!

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 15:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
igazuk van.
2015. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
kérdés hogy mit érthetsz "nyekkenés" alatt
2015. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%
de ha nyűglődést vagy sírást értesz alatta, akkor osztom elsőt
2015. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
19%
Én sem vettem fel minden nyekkenésre őket. Milyen otthoniakról beszélsz egyébként? Ha anyóssal vagy valakivel laktok, akkor egy az egybe költözzetek el, mert hatalmas bortányok lesznek.
2015. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Azt értem alatta hogy alig teszem le egyből kezdi a hisztit.
2015. aug. 10. 15:56
 6/40 anonim ***** válasza:
57%

A kerdes az hogy mit ertesz "nyekkenes" alatt. Ha mar percek ota sir a gyerek akkor az nem nyekkenes, most mondom :)


Amugy tobb filozofia van, a fene tudja hogy melyik a jo, mindenki ugy csinalja ahogy neki tetszik.


Mi mindenesetre soha nem hagytuk sirni.

2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%

"egyből kezdi a hisztit."


egy 5 honapos gyerek nem tud hisztizni.

2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak.természetesen ha nyűgösség miatt sír elszoktam dajkálni!
2015. aug. 10. 15:59
 9/40 anonim ***** válasza:
42%

Látok sok gyereket akit visítások és toporzékolások közepette visznek ki a boltból.


Nekem mindig az volt a véleményem hogy ezek azok a gyerekek, akiket minden nyekkenésre felvettek.

Persz nagyon kell érezni hogy hol a határ amikor tényleg szüksége van egy kis pátyolgatásra, mert aztán az is negatív lehet.


Mi pl amikor bizonyos kor után seggre huppant és látszott hogy semmi gond nincs, felvettük megnéztők hogy tényleg semmi gond, akkor ránevettünk hogy na mi van, nyulat fogtál?


Le is szokott a felesleges bőgésekről, akkor sírt ha tényleg baj volt. Bár ő egy év felett volt és járt amikor elkezdtük csak az komolyan venni ami komoly.

2015. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

"Nekem mindig az volt a véleményem hogy ezek azok a gyerekek, akiket minden nyekkenésre felvettek. "


Ebben erosen tevedni meltoztatol. A bolti hisztit teljesen maskeppen nevelik a gyerekbe.

2015. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!