Melyik név tetszik?

Figyelt kérdés

Réka vagy Renáta?

Adnád valamelyiket vagy nem?


2015. aug. 12. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Réka tetszik, de nem annyira, hogy adnám.


Renáta nem tetszik, de becézve aranyos

2015. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Réka nem tetszik, nem is adnám. Túl kemény, nincs benne semmi, ami lágyítaná, és én jobban szeretem a lágyabb, dallamosabb neveket (Csilla, Lilla, Viola, Hanna, stb...).


A Renáta is picit kemény az én ízlésemnek, de jobban tetszik, mint a Réka, így ha csak ezekből lehet választani, én inkább ezt adnám.

2015. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Renáta tetszik, adnám is :)
2015. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Réka nekem túl kemény, rideg, nem lehet nagyon becézni, nem adnám a gyerekemnek, ettől függetlenül semmi probléma nincs vele, mindenkinek más az ízlése :)


A Renáta sokkal jobb, mint a Réka az én véleményem szerint, becézve aranyos, de ez is nekem olyan kemény női név, nem az a lágy dallamos, amik az én listámon rajta vannak :)


Sajátomnak egyiket sem adnám, de nem azért mert túl extrém vagy olyan nyögve csinált név, egyszerűen csak nem felel meg az én ízlésemnek. Ha neked ezek tetszenek, add nyugodtan, mert nem azok a borzasztó nevek mint a Ketrin és társai :)

2015. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Réka nagyon tetszik! Kislányom neve.
2015. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Réka tetszik, de nem adnám.

Renáta nem tetszik.

2015. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Réka.


A Renáta borzalmas.

2015. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Réka
2015. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!