Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismaák! Ti hogy álltok a...

Kismaák! Ti hogy álltok a ruhákkal?

Figyelt kérdés
Milyen ruhàt vesztek, hogy ne szorìtsa a hasatok?
2015. aug. 19. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Főleg tunikát kismama leggings-el.
2015. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan terhesruhát csak 1 farmert vettem. Sokféle felsőt lehet kapni ami nem kimondottam kismamaruha, de mégsem kérnek el érte 10 ezreket :) Pl ilyen időben egy tunika és leggins simán jó
2015. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hasamat szinte minden nadràg szorìtja. Nem tudom mit tehetnék.
2015. aug. 19. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Leggings, és 1-2 számmal nagyobb méretű nadrág. Engem nagyon zavar, ha nyomja a hasamat valami. Én még ilyen kimama nadrágbővítővel szemezek: [link]


Nem tudom, ez mennyire kényelmes. Ha otthonra kell, akkor a C&A-ban próbáltam nemrég melegítő nadrágot, ennek nagyon kényelmes a dereka, csak kár, hogy fekete: [link]

2015. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tunika leggingsszel. :) Amúgy vettem két kismamanacit, egy farmer egy lenge anyagú.
2015. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gáz a használt ruha, akkor a Hádában lehet venni farmert vagy bármilyen más nadrágot olcsón ( vagy a saját régi nadrágokat ) és a derék részét levágva át lehet alakítani kismama nadrággá. A neten sok diy kismama nadrág van így.
2015. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elég csehül állok ruhákkal. Még csak 14 hetes vagyok, a sima nadrág már nem jó, a terhes nadrág még nem jó. Nem látszik még a terhes pocim, csak azt érzékelem, hogy már szorít a nadrág, de a nagyobb méret is hasnál kényelmetlen. Viszont amikor kismamanadrágot próbáltam fel, az meg túl nagy volt még pocakban.

Most van egy darab nadrágom, amit fel tudok venni, mert elég magas a dereka, az anyaga meg jó rugalmas, így az az egy nem szorít. Meg van egy farmerszoknyám, amit átalakítottam, levágtam a derekát pocak alattig, és belevarrtam egy sztreccses derékmelegítőt. Ez érdekes módon kényelmes, nem nagy, pedig kb. pont olyan, mint a bolti kismamaruhák.

Leggingseket még éppenséggel tudnék hordani, a nem kismamafazonúakkal sincs bajom, feljönnek, kényelmesek, csak tunikákkal, hosszabb felsőkkel állok rosszul, nem sok ilyenem van, amiket nagyon szerettem, azok már meglehetősen régiek és sajnos szinte egyszerre kezdtek el fesleni itt-ott. Viszont egyszerűen sehol nem találok olyanokat, amik tetszenének.

De ezt még viszonylag könnyen megoldom, nekem az igazi bajom az, hogy mi lesz velem télen? Már tavaly is bajom volt télikabát-ügyben, mert nekem kimondottan csak a rövid kabátok tetszenek, a military stílusúak, ilyet viszont tavaly sem találtam már, csak pufidzsekiket meg hosszú, steppelt, illetve szövet kabátokat, most meg pláne bajban leszek, mert abba, ami tetszik, bele sem fog férni a pocakom.

2015. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!