Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy tilalom? Bővebb...

Mi ez a nagy tilalom? Bővebb kifejtés lent

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkozom hogy minek vannak a szülők?!?!? Arra hogy ,,Ha lefekszel a pároddal kicsinállak mind2-töket!!!!!!!!''

Mert nézzük csak meg jobban? Hova megy az ember ha megtörténik aminek kell és éppenséggel barul sül el valami?!? Netre mert kihez fordulna a adott szülő gyereke? Szülőhöz? Deh a srácot kiherélik a lányt beadják egy apáca suliba mert hogy mer nemi életet élni, emlékszem annó barátnőm és közém is akáknak helyeztek szinte meg após jelöltnél ott voltak a baráti eszközök..

De vissza a témához.

Kajak a gyerek hogy forduljon ilyenkor a szülőhöz ha első gondolata a adott gyereknek hogy ,,Anyám apám kinyír'' nem hogy inkább segítene a szülő a problémán.. neeem fenyítsük be hogy ne merjen hozzánk fordulni a bajba aztán ha 1x hibázik akkor dörgöljük jól az orra alá hogy legyen lelki furdalása..

Ezek a ,,szülők'' szidják a generációt??



2015. aug. 22. 22:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszodat holnapra már nem lesz jelen :P

Gondoltam írok még pár sort de örülj hogy reagáltam arra a 80iq szintedre :D

2015. aug. 22. 22:15
 2/13 anonim válasza:
0%
Köszönöm, hogy megtiszteltél! De most már tényleg nyomás a takaró alá, mert 10 óra elmúlt! XD
2015. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülök hogy 18 as kategóriába ide jön egy 14 éves aztán a koromat se tudja :D Főleg hogy okoskodik :)
2015. aug. 22. 22:20
 4/13 anonim válasza:

Mondjuk a válaszoló nem lehet több 20-nál az "XD" után, de ha mégis, akkor nem mérvadó a véleménye, ne törődj vele, tényleg elég buta.

A szülők féltik a gyermekeiket, sajnos túlságosan is, főleg a lányos apukák. Az én barátnőmnél ugyan ilyen rossz volt a helyzet, és szakítottam is vele emiatt.

2015. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A mai szülőkön sajnos én is elgondolkodom. Szülőnek nevezik magukat, de hogy gyereket nem nevelnek az biztos! Az meg nem nevelés, hogy odanyom egy ötezrest, hogy a hétvégén ne is lássa. Szerintem sok szülő úgy van, hogyha befenyíti a kölköt, vagy nem vesz az esetleges bajról tudomást, megoldódik a probléma, de lám csodát, ez nem így működik. De ha józan ésszel belegondol az ember, fenyíteni egyszerűbb, mint leülni beszélni, vagy segíteni. Sajnos sokan még a saját gyerekükre is lusták időt szánni, ebből következik hogy a generáció olyan amilyen. KIVÉTEL MINDIG VAN.


Anyukám módja mindig:,, Nincs rossz gyerek, csak rossz szülő.''

2015. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%
eloszor is beszelj ertelmesen es tomoren, az egesz egy nagy humbug amit irtal
2015. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Végre egy normális kérdés. Utolsó kettő meg normális válasz. Ment a zöld.
2015. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
bizonyos kor alatt az "anya apa kinyír" teljesen megérthető
2015. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
csicskák, még mindig én vagyok a legjobb :D
2015. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nos, személyes tapasztalat, relativ friss. Én 25 éves vagyok lassan, volt párom pedig 16 mikor megismertem "2 hét hijján 17..". Körülbelül másfél heti ismerettség után lehívott, hogy ismerjem meg a szüleit nézzem meg hol lakik. Pár nap múlva mentem le újra hozzájuk, elbeszélgettük az időt, és felhozta, hogy mi lenne, ha ott aldunék...Egy darab váltóruha nem volt nálam, de mit lehetne mondani :3 8 év körkülönbség, 1 szobában, egy ágyban egyedül az egész emeleten. A lényeg, az anyujáka nagyon rendes volt, nyíltan kijelentette, hogy ha bármi történne és valami baki csúszik a számitságba, mert ugye 100%-os védelem nincs, akkor szóljuk nyugodtan azonnal. Nem csak rémes szülők vannak :)
2015. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!