Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás anyukáknak...

Közvélemény kutatás anyukáknak, kismamáknak. Segítesz?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem rá, hogy belevágjak ruhabizniszbe, tengerentúlról hoznám a ruhákat. Családon belül vitázunk, hogy mit is kellene árulni.

Kismamaruha, nagyobb méretű női ruha, vagy gyermek ruha. kb.1,5-2 éves kortól. Szerinted?

Minden tipp érdekelne. Köszönöm


2010. márc. 10. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elsősorban kisgyerek ruha, másodjára kismamáknak. Nagy méretű női ruhából ezermillió van szerintem.

A kisgyerekek nőnek mint a gomba, nekik kell a sok ruha. A kismamáknak meg kb mindent el lehet adni :)

2010. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

1.vagyok: visszaolvastam a kismamás részt nehogy félreértse valaki, nem rosszindulatból írtam! Szóval mivel nő a hasuk, előbb-utóbb muszáj ruhát venniük, ezért vesznek meg mindent.

Elnézést.

2010. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en terhessegem alatt nagyon nehezen talaltam kismamaruhat, persze elfogadhato aron. De mivel egy felevel nem erdemes kezdeni, a nagy meretu ruhakat nehez arulni, nehezen veszik (sajat tapasztalat az eladasaval) annak ellenere, hogy keves a nagy meretu ruhabolt. Gyermegruhazat van sok tehat az araval tudnal esetleg konkuralni.
2010. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2,es vagyok, pontositanam a nagy meretu ruhak alatt az 50es merettol felfele gondoltam.
2010. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én végre egy olyat szeretnék találni,ahol vásárolhatok a gyerekemnek úgy,hogy szállítsanak külföldre is kedvezményesen,és olcsó,szép ruhák legyenek.Ruhafalva is jó,de mindig lekések a feltöltésekről :-(
2010. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

szerintem olyan kéne,ahol vegyesen van minden.baba ruháktól egészen a 3évesekre valókkal.kismamaruhák,de bő választékkal,és nem az a hagyományos zsák cuccok,esetleg olyan amit később is ki tudna használni.

nagyméretű cuccok szerintem felesleges,mert annyira nincs rá kereslet.

mindenképpen kellene webes elérés,ugyanis 1-2 gyerekkel már nem olyan egyszerű a közbekedés

2010. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én vennék kismamaruhát ha nem 8000-nél kezdödne. bevallom a kisbabának vettem már egy csomo mindent, de magamra kölcsön naciban vagyok és apa pulcsijában, bosszanto, hogy az ember ha sporolni akar akkor ugy néz ki mint egy ..

na mindegy, és azt mondom, jo áron kismamarucikat..

2010. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kismamarucikból ami nem 7000-8000-nél kezdődnek kevés van,babaruhához könnyebb hozzájutni mindenféle árkategoriában
2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagyméretű ruha bizony igen is kelendő.Sajnos egyre több embernek szüksége van rá,nekem is.Gyakorlatilag 2 helyen tudsz fiatalos nagyméretű ruhát venni az egyik az Ulla Popken ez megfizethetetlen 10ezer egy póló 20-25 egy nadrág 50 ezer egy kabát.A másik a C&A ott ritkán van jó cucc.Olcsón divatos ruhákra szükség van.A babaruha is szuper!

2 gyerekes duci anyuka :)

2010. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretnem megserteni a "ducikat", eszemben sincs, de nagyon nehezen vesznek meg ruhat, mert proba nelkul kijelentik, hogy nem olyanra gondoltak, amit ajanlok es miert arulok zsak ruhat, hat bocsanat, de a nagy meret vallfan csak ugy nez ki es ha felprobalnak rajonnenek felveve milyen divatos cucc, es sajna tenyleg sokba kerulnek, mert tobb anyag kell hozza, mint a kicsi merethez. Viszont igazuk van, hogy sok "oreges" cuccot is rajuk akarnak eroltetni sok helyen.


En gyerekruhat es kismamacuccot arulnek.

2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!