Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kapok Budapesten nagy...

Hol kapok Budapesten nagy méretű hálózsákot?

Figyelt kérdés
17 hós, most 86-92 ruhákkal. Kitakarózik, a hálózsákban viszont jól elvan. Lassan kinövi ami van, úgyhogy be kell szerezzünk nagy méretűt. Ötletek?
2010. márc. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Brendon?Én ott vettem tavaly!
2010. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon aranyosak vannak, ugyanolyan áron (pár száz forinttal olcsóbb is), mint a brendonosak. Bár, ha a száll.ktg-et hozzávesszük, akkor ugyanott vannak, de szerintem ezek kicsit szebbek.

Ja, a link :) :


[link]

2010. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húúú, ezek gyönyörűek! Nagyon köszi a linket!!!
2010. márc. 11. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
IKEA, Tesco, Auchan, Cora.
2010. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

IKEA - most néztem végig, örülvén a javaslatodnak. De sajnos 75cm és 85cm a hosszuk, nagyobb nincs. Úgyhogy ez kiesett.


Tesco - itt 0-6 és 6-12 méretek kaphatóak csak. Pont azért keresek nagyobbat, mert a 6-12-eset most 17 hónaposan nőtte ki.


Auchan, Cora - megnézem, köszi a tippet.

2010. márc. 11. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Brendon outlek boltja a soroksári uton

www.babyoutlek.hu

2010. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!