Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Csodabent 4D...

Hogyan működik a Csodabent 4D ultrahang stúdió?

Figyelt kérdés
Én most vasárnap megyek. Kereken 13hetes leszek. Az lenne a kérdésem hüvelyi UH fognak csinálni vagy hasít? Be szeretne jöni velem a leendő apuka,nagymama, kereszt anyuka. Ők be jöhetnek? Az ultrahang felvételhez a CD-t nekünk kell vinni vagy a stúdió adja? Aki volt már es tudja ezzek hogyan működnek legyen olyan kedves megírni :) Köszönöm szépen előre a válaszokat :)
2015. szept. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
13 hetesen pénzkidobás a 4D. Ilyenkor még elegendő a 2D diagnosztikai célra. 30. hét körül van értelme 4D-n nézni a babát, akkor már nagyjából emberformájú lesz.
2015. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasi lesz. Bárki bemehet akit szeretnél, van egy kényelmes ülőgarnitúra, onnan lehet mozozni :)

Ők adják a cd-t.

A doktornő nagyon kedves, nekem jó élmény volt!

2015. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló. Nem ez volt a kérdésem!

2 válaszoló. Köszönöm szépen. :)

2015. szept. 11. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre a választ megkaptad, én csak egy jótanáccsal tudok szolgálni. Velem nagyon bunkók voltak, egy normális képet se sikerült lőniük mert úgy siettek... kapkodta az uh-s fejet. Mikorra lehetett volna képet csinálni már el is rántotta..
2015. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen voltam a Csodabent-nél. Nagyon jól látszott a babám. De sajnos nem árulta el mi van a lába között. :D

Én is kértem cd-n a képeket, de pechemre kifogtam egy hibás lemezt amit nem tudtam megnyitni. Aranyosak voltak és elküldték emailbe a képeket.


1es: 4500Ft sztem nem olyan nagy pénzkidobás. Náluk a 17.hétig akciós. Én azért mentem el mert az sztk-s vizsgálatot túl rövidnek találtam.

2015. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!