Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férfiak hány éves kórtol...

A férfiak hány éves kórtol akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
A férjem 25 éves , én 27 , 4 éve vagyunk házasok, a férjem mán vagy két éve akar gyereket , de én ugy erzem hogy én még nem készültem fel rá. A multkor ossze is kaptunk ezen az ügyön , persze nem lett rám megharagudva , de látcott rajta hogy elszomorodott. Más pasi is ilyen ?
2015. szept. 20. 16:10
 1/9 anonim válasza:
73%
Szabolcs vagy borsodi aluliskolázott vagy ugye? Az írásod alapján D A férfiak haláluk után nyolc hónappal akarnak.
2015. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Borsodi.ugye ismerlek?
2015. szept. 20. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Jó kis kamu lett volna, csak túlzásba estél a szándékos helyesírási hibákkal.
2015. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
66%
Látcott DDDDDDDDDDD
2015. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Normalis választ nem tanultál irni az iskolában ?
2015. szept. 20. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, de műveletlenek vagytok, nem tudjátok, hogy minden férfi 26,7 éves korában akar gyereket? Hiszen ez van az Y kromoszómába beépítve. Éppen ezért sem korábban, sem később nem vállalnak gyereket a férfiak, kizárólag a fent említett életkorban.



Kérdező: milyen sok éve tartó kórról beszélsz? Ez valami komoly betegség lehet, ha ez a kór ilyen sok éve tart.

2015. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ van aki soha nem akar , van aki először lakást szerez és van aki albérletbe vállalja be .
2015. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mán??? Jézusom...

Amúgy te komolyan gondolod, hogy a kérdésedre egyetemes válasz adható? Hogy majd valaki leírja, hogy a férfiak x idős korukban (vagy x éve tartó kórság után) akarnak gyereket?

Az én férjem pl. 25 éves volt, amikor megismerkedtünk, és akkor mondta, hogy ő már évek óta szeretne gyereket, de persze nyilván akkor, ha komoly kapcsolata lenne. Nekem meg akkor már volt is egy gyerekem, egy korábbi kapcsolatomból.

2015. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Légy szíves, ne járasd le Borsod megyét. Ha legközelebb kérdezik, mondd, hogy szabolcsi vagy. Vagy bármi más.
2015. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!