Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Uj tb kiskonyvet honnan lehet...

Uj tb kiskonyvet honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
A regi fonokom nem talalja,ujat adott,de abba nincsenek benne a korabbiak.18 hetes terhes vagyok,es kellenne az eredeti.
2015. szept. 23. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

uj példányt az OEP-nél lehet vásárolni.


hogy a régebbi pecséteket hogy tudod bele megszerezni azt ott kérdezd meg, elvileg ugye a lényege, hogy később ezzel igazolod a munkahelyeid, de ha eltetted a munkaszerződéseid, akkor azok is jók helyette, esetleg lehet hogy az OEPnél leigazolják azok alapján, de valamivel igazolnod kell feléjük is.

2015. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha újat kapsz, a régiek semmiképp nem lesznek benne. Ha a korábbi jogviszonyaidat akarod igazolni, akkor az OEP-től kérhetsz erről igazolást, de ami még jobb, ha a nyugdíjfolyósítótól kéred ki.
2015. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

áh, de egyszerű lenne ahogy a másik két válaszoló írta :)


nem az oepnél lehet venni, hanem nyomtatványboltba. fél éve valami 300.- volt, nem egy nagy összeg. és nem, nem ad igazolást az oep és pláne nem ad másik telepecsételtet :/


nálam is ugyanez volt, a cég megszűnt, míg gyeden voltam felszívódott. oep nagyon kedvesen közölte, hogy ennek egy útja van, ha szépen felkerekedek és minden előző munkahelyemre elmegyek pecséteket gyűjteni :(

én nem tettem, pláne, hogy a legutolsó megszűnt, állítólag majd nyugdíjnál lesz gond, de bízom benne, hogy a rendszer megoldja majd :)

2015. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
marpedig en konyveloiroda dolgoztam egy evvel ezelott es akkor még az oepnel vasaroltam vagy 30 darabot a Teve utcaba.
2015. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg most kértem igazolást a gyed előtti munkaviszonyomról a nyugdíjfolyósítótól, mert a cég, ahol dolgoztam, már megszűnt ezer éve. Kaptam is igazolást, le is adtam a munkahelyemen, amivel végre lett elég évem, hogy átsoroljanak.
2015. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazolást én is kaptam, de nem került be az új kiskönyvembe :(

és lehet, hogy ott is lehet venni, de üreset. bocs ha hülyén fogalmaztam :/

2015. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy ureset....miert olyat ami tele van hol lehetne venni a benzinkuton?? :)
2015. szept. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!