Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több féle popsitörlő?

Több féle popsitörlő?

Figyelt kérdés
Beruháztam Pampers Sensitive törlőkendőre mert nagyon jó akció volt belőle, de akik jöttek babalátogatóba mindenki hozott különböző márkájú törlőkendőt. Most van itthon vagy 4-5 fajta. Plusz van Neogronormon kenőcsre és kendőre 3 kuponom. Nem lesz baja a baba bőrének ha egyszer ilyen egyszer olyan kendőt használok? Jelenleg egy hónapos, a Pampersből még rengeteg van, szerintem simán elég 4-5 hónapos koráig. Utána használnám a többit.
2015. szept. 24. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz tőle :) - max ha úgy látod valamelyiket nem bírja a bőre mert kipirosodik tőle, akkor azt nem használod tovább, de alapból ha nem érzékeny a bőre akkor csak azért mert más-más márkát használsz semmi gondja nem lesz :)
2015. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, nyugi, én vettem Babydreamet mindenből, mert mondták, hogy jó, de kaptam Pamperst, Neogranormont, Liberót, ezerfélét. ELhasználtam mindent, a gyereknek hidd el, tökmindegy :D Pelusból is vagy 5 félét használtunk már, mert kaptunk sokat, semmi baja, nyugodtan próbálgasd.
2015. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!