Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arrol a...

Mi a véleményed arrol a szülöröl, akinek az 1 éves gyerköce már 10x repült?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy jobban keres, mint az átlag. Na és?
2015. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Hogy sokat utaznak, mi lenne? Kicsit irigykedek is :-)
2015. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Jó neki, cserélnék vele :)
2015. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Az én gyerekeim is repültek legalább ennyiszer 1 éves korukra, mert külföldön élünk, és sokat látogattunk haza, illetve amikor elég nagyok voltak, sokat mentek haza a nagyszülőkhöz. Nincs ebben semmi rendkívüli.
2015. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nem az én gyerekem és ebből fakadóan nem is én vagyok az anyja így értelemszerűen mit szólok hozzá? Semmi közöm az életéhez!!! Hát ezt :-)
2015. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy jó neki, ha csak nem szomorú események (temetés... stb.) miatt repülget.
2015. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Miert, mi kellene hogy legyen?
2015. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

itt senki nem gondol a légnyomáskülönbségre...?

terhesen pl nem is szabad.

pici baba is hogy bírhatja..

2015. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha még nem repültel, miért írsz hülyeséget?

Terhesen pl nem szabad - de szabad, ha nem veszélyeztetett terhes. (28-30. hétig, légitársaság válogatja)

Pici baba is hogy bírhatja - a baba maximum sír fel-leszállásnál, amikor bedugul a füle, utána a többség ugyis elalszik.


Semmi bajom nincs vele, az ő dolga.

2015. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Terhesen is szabad repülni (egy ideig) és kisgyereknek is, semmi baja nem lesz tőle.


Mi Dubaiban élünk, havonta-kéthavonta hazarepülök a gyerekekkel. Köszönik jól vannak.


Az a véleményem, hogy vagy külföldön laknak vagy mint nálunk régen, a férjnek olyan munkája van, hogy viheti a családot, ingyen bérmentve. Használják csak ki.

2015. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!