Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékos kérdés!...

Karácsonyi ajándékos kérdés! Mit veszel 4 éves kisfiadnak?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok.Igazából nagyon sok játéka van, időnként előveszi egyiket-másikat és jól elvan vele. Az autó abszolút favorit, de annak is minden verziójából van.

Te mit veszel hasonló korú gyerekednek?

Esetleg Geomag-ot vásároltál már, és ha igen, mi a véleményed róla?

Köszönöm előre is a segítséget!



#ajándék #4 éves kisfiú
2015. okt. 15. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sam a tűzoltós tűzoltó autót kap, Anna Peti Gergő könyvet, és egy plüss tigrist a micimackóból. Ezeket már meg is vettem. Aztán ha látok még valamit ami megtetszik, esetleg megveszem. Geomagról nincs tapasztalatom.
2015. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Szuper tűzoltó autót kapott tavaly karácsonyra :(

Az Anna, Peti, Gergőn gondolkoztam én is, mert nagyon sok Bartos Erika könyvünk, verses köteteink vannak, és szerintem remek mind. A plüssök nem igazán érdeklik.

2015. okt. 16. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az baj, ha egy gyereknek túl sok játéka van. Van-e fakockából összerakható játéka? Vagy valami hasonló. Egy 4 évesnek már lehet egy-egy mesekönyvet venni, olyat, amiben sok kép van, vannak benne autós, mozdonyos stb. képek is.Tényleg, szobai vonatot, nem pont villanyvonatot tudnál venni neki, vagy az túl drága? Könyvet mindenképpen vennék, én gyerekkoromban 1-1 könyvet mindig kaptam a más ajándékok (általában kettő volt) mellé.
2015. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
favonatunk van, könyvekből is dumát lehetne rekeszteni. Szinte mindet tudja kívülről, mert nagyon sokat olvasunk neki egészen pici kora óta.Építőkocka is van 1-2 garnitúra, de az nemigazán köti le.
2015. okt. 16. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Geomagot neki való társast vennèk.
2015. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én play-doh fodrászos gyurmakészletet, legot(nem tudom meg pontosan melyiket), egy tarsasjaték(meg nincs meg véve de mar kinéztem) Monopoli junior a neve. Mi ezeket fogjuk kapni meg ha meg meglatok valami apróságot.

2015. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki olyan szőnyeget, amin autópálya van, és akkor a meglévő játékaival/autóival tud rajta játszani.

De autós játéktároló se rossz.

Esetleg valami klasszikus ha még nincs:

rajztálba, bordásfal, bicikli, szánkó, roller

2015. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,mentek a pacsik. Ezek nagy része megvan. Azt hiszem, valamelyik geomag lesz a befutó, meg valami könyv. Ezt most letudom ennyivel, januárban kezdem elölről,amikor a szülinapja lesz :)
2015. okt. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!