Melyik a szebb név?

Figyelt kérdés

A párom amerikai és itt is élünk kint és iker babákat várunk :) Sok magyar nevet próbáltunk összerakni a párom vezetéknevével, de egyik sem hangzott jól, szóval maradtunk a külföldi neveknél, viszont nehezen tudunk választani és arra gondoltam, hogy ki kérem más véleményét is. Valamii szép és különleges nevet szeretnénk adni a gyerkőcöknek. A választott nevek, mind jól hangzanak a vezetéknévvel.


Lány: Deborah,Marilyn,Cassie,Lily-Rose,Cordelia


Fiú: Tyler,Max,Elvis,Brooks,Lucas


Előre is köszönöm a véleményeket! :)



2015. okt. 25. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem a Deborah es a Tyler nagyon tetszik :)
2015. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lily-Rose es Tyler 😊.

A Cassie is tetszik, es a Lucas, ok az ezustermesek. 😊

2015. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lány: Nekem a Deborah és a Marilyn nem tetszenek. Cordelia hogyha nagyon angolosan ejtem ki, akkor tökre szép- okos csöndes kedves magas sportosféle lányt képzelek magam elé ennek a hallatán , Lily-Rose hallatán egy bájos, szép nőt képzelek magam elé, aki olyan romantikus fajta; Cassie után meg ilyen népszerű aranyos lány jut az eszembe, aki azért népszerű, mert nagyon aranyos, segítőkész. Cassie kiejtve valahogy mégsem tetszik annyira, de leírva viszont nagyon szép. Szóval nekem lányból a Lily-Rose, és a Cordelia tetszenek a legjobban. A Lily-Rose egyébként hát nem tudom, lehet, hogy azok a nevek már annyira ismertek, hogy nagyon népszerűek, felkapottak lettek, bár így egyben mégis különlegesnek tartom valamiért. E közül a kettő közül a Cordelia meg a Lily-Rose közül most én talán a Cordeliát választanám hirtelen.

Fiú: Szerintem a Brooksnak nagyon szép a hangzása meg a leírása is. Tyler és Max nekem átlagos, Lucas nem annyira átlagos, viszont az se tetszik annyira. Elvis pedig hát nemtom, volt már egy Elvis nevű sztár, és ennyire sztáros nevet talán nem adnék a gyerekemnek. Egyébként Fiúból a legjobban a felsoroltakból nekem a Brooks tetszik, 2. a Tyler.

2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Marilyn és Elvis.
2015. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén???? Nekem mind nagyon tetszik:) (Tudom nem voltam nagy segítség) :)

Najó... Ha nagyon muszáj lenne...


Cordelia és Brooks

2015. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket és a segítségeteket! :)
2015. okt. 25. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Lily-Rose és Lucas/vagy Tyler
2015. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lily-Rose,Cassie


Tyler,Max

2015. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cassie és Lucas :)
2015. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Max és Cassie, de megmondom őszintén, ezek nem túl különleges nevek...
2015. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!