Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves kislánynak mit...

1,5 éves kislánynak mit lehetne venni ajándékba?

Figyelt kérdés
Hasznos ajándékot szeretnék, tehát pl. plüssállatka kizárt, mert van belőle száz meg ezer. Ruha is felesleges, mert abból is van elég. Minden más ötlet jöhet! Sajnos tapasztalatlan vagyok ez ügyben, úgyhogy örömmel veszem a gyakorlatias anyukák tanácsait :)
2015. okt. 31. 01:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ár max. 15ezerig!
2015. okt. 31. 02:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl. autónyeremény betétkönyvet.

Ajándékutalványt, bababoltost...

2015. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok kis dolognak örülnek legjobban. Ceruza készlet, gyurma, jatek telefon, ha nincs akkor egy kismotor, jatek babakocsi babával, mondokas konyv, szines állatos könyv, valami huzogatos játék, labda, hirtelen Ennyi jutott eszembe amivel a kislányom jatszik. Megbo most lett plüss mániás ugyhogy annak is örülne. Ő most 20 hónapos.
2015. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja meg az ilyen zenelos nyomkodos játékokat is szereti.
2015. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korban neki való legó dupló, puzzle, írószer! :)
2015. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gépkocsi nyeremény betétkönyvről soha nem hallottam még, de most utánaolvastam és nagyon érdekesnek találom... igaz hogy pont nem egy gyereknek való ajándék :D viszont hasznosság szempontjából a családnak elég jó! Meggondolom, lehet hogy ez lesz a vége...? :) Köszi! <3
2015. nov. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!