Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól tud egy gyerek egy...

Mikortól tud egy gyerek egy Halloween-tököt kifaragni? Ti hogy vontátok be őt is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam már tavaly is segített, akkor volt 1,5 éves. Kanalat vett a kezébe és kapirgálta ki a tök belsejét. Nagyon élvezte.
2015. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A belsejének a kikaparásában már nagyon picik is részt vehetnek, de a faragáshoz éles kés kell, azt tíz év alatti gyerek kezébe nem adnám. Legalább is a nagyfiam 8 éves, és neki még nem engedem, pedig pl. répát szeletelni már simán hagyom éles kiskéssel is, de azért a tökfaragás más, néha még én is félek, hogy egy ujjal kevesebb lesz a végén a kezemen.

Viszont a tervezésben már nagyon régóta részt vesz, megrajzolunk egy csomó ötletet papírra, aztán a legjobbakat kiválasztjuk. A tökre is ő szokta tollal felrajzolni, és én ennek mentén faragom ki.

2015. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyem het eves, es faragott tegnap, egy kis kessel. Szuper lett az eredmeny, de o maskor is hasznalt mar kest.
2015. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6 es 7 eves gyerekeink meg csak a tok belsejet szedtek ki, faragni nem engedtuk oket. Hozzateszem, hogy "sikerult" betonkemeny tokot venni es a leggyilkosabb kest kellett hasznalnunk hozzajuk.

Az volt meg a feladatuk, hogy filccel rarajzoljak a szemet, szajat, szoval a sablont, amit szeretnenek es a ferjemmel mi igyekeztunk ugy vagni, ahogy ok rajzoltak.


Nem volt ezzel bajuk, elveztek igy is.

2015. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ma kifaragtuk a tökünket, gyönyörű töklámpást készítettünk a kisfiammal. A belseje kikapirgálásán kívül kiszedegette a tökmagokat egy tálba, hogy majd kiszárítjuk és csinálunk pirított tökmagot. Ez is jó móka egy ekkora gyerkőcnek.
2015. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 9 éves voltam negyedikes a tanár nem küldött ki engem meg még valakit szünetben mert faraghattuk a tököt mondjuk csak mi faraghattuk mert csak mi tuttuk átvágni a tököt sniccerel kemény negyedikesek voltunk mit ne mondjak
2020. okt. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!