Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a nevek szépek?

Szerintetek ezek a nevek szépek?

Figyelt kérdés

Még a nemet nem tudni, ezért mindkettőre találtam.

Boros Máté illetve Boros Adél Lívia.



Páromnak pedig a Mónika név tetszene, de mivel édesanyám hugát így hivták és elhunyt fiatalon nem szeretném ezt adni.


2015. nov. 17. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Máté es Adél szep.


Monika nekem semleges. Pedig igy hívnak😉

2015. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kedvencem egyik név se, de így vezetéknévvel együtt nagyon szépen hangzik mind a kisfiú, mind a kislány verzió.
2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik mindegyik név, kivéve a Mónikát.

Egyetlen észrevételem, hogy az Adél és a Lívia kicsit összefolyik, ezért nagyobb szünetet kell tartani. Akartam javasolni, hogy esetleg cseréld fel, de úgyis ugyanez a helyzet, csak l helyett az a hanggal. :D


Úgyhogy szerintem szép neveket választottál, a lány különösen tetszik :)

2015. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép név a Máté is, de a lány név kifejezetten gyönyörű. Megmondom őszintén nekem ez a két kedvenc nevem. :) A Líviát a keresztlánykám kapta az én ötletemre, így az Adél még játszik nálam, ha kislányom lesz.
2015. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Máté elmegy, Mónika szintén.

Adél és Lívia gyönyörűek, de szerintem együtt nem hangzik olyan jól. Inkább az egyiket ajátok csak. Boros Adél vagy Boros Lívia.

Gratulálok!:)

2015. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Máté nem rossz, nekem tetszik.

Lívia az nem annyira, viszont Adél az szerintem gyönyörű :) Szép név szerintem és viszonylag ritka is egyben. Nekem tetszenek azok a nevek, amiket nem annyira lehet becézni, ahogy az enyém sem.

Viszont ez a 2 egymás után valahogy nem annyira jó, egybefolynak. Inkább csak az egyiket. (Adélt hagynám meg :) )

Mónika viszont abszolút nem :/ Elnézést kérek minden Mónikától!

2015. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a Máté név kedvencem, az Adél és Lívia nevek nem tetszenek.


Én ilyen vezeték név mellé ismerek Laurát és Csongort :)


A Mónika névvel szerintem nem jól hangzik.

2015. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép mindkettő. A Mónika is normális név, de ilyen előzménnyel nem adnám. Egyébként nálam ennél jóval kevesebb is elég volt, hogy egy nevet elvessünk. A lányeg, hogyha már van benne valami kicsit is zavaró, azt már úgysem fogod tudni kivernia fejedből, én legalábbis nem tudtam. Férjednek nem tetszenek az általad választott nevek? Ha ez a helyzet, akkor válasszatok 1-1 harmadik variációt. És még az is lehet, hogy kisfiú lesz, akkor megoldódik ez a kérdés. Hány hetes vagy?:)
2015. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetszenek a nevek, bár a két lánynév tényleg kicsit összefolyik. A kettő közül az Adél tetszik jobban.
2015. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!