Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiuk ti már gondolkodtatok...

Fiuk ti már gondolkodtatok azon, hogy hány gyereket szeretnétek? Vannak akik nagy családot szeretnének? Életkort is irjatok légszi.

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 20:05
 1/6 anonim válasza:
64%
És te már gondolkoztál azon, hogy miért ide írtad a kérdésed?
2015. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit eltévesztetted a kiírást, én error file vagyok, töredezettség mentesíteni sem lehet, így ha akarnék is bootolni a rendszer lemezem, akkor sem sikerülne.
2015. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Barátom azt mondta 3-at. :D Egyke gyereknek lenni nem jó és ha már kettőt el tudunk tartani eltudnánk hármat is. Kevesebbet kell így adózni. (nem, nem vagyunk cigányok, nem a segélyre megyünk mindketten jó fizetéssel rendelkezünk). Amúgy ikerfiúkat és egy kislányt akarunk. :D De az élet nem kívánságműsor.
2015. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereket szeretnék, mert mindent meg akarok adni majd neki - nem csak anyagi dolgokra gondolok, hanem a törődésre is. Olvasni neki, vele, leülni és segíteni megírni a háziját, elmenni a sport eseményire, zeneórára járatni. Szóval egyelőre úgy érzem, hogy ezeket csak egy gyereknek tudnám emgadni, hogy csak egy gyereknek tudnék teljesen, 100%-ig részt venni az életében.

Aztán amjd meglátjuk, hogy alakul.

20 éves vagyok

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom kettőt szeretne, de pont ma beszéltük, ha tetszik a dolog, jól boldogulunk, akkor ő akár 3-4 gyereknek is tudna örülni. :)

25 éves, csonka család sarja

2015. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én akatok min. 3at.24éves kortól. Szerintem enélkül értelmetlen az élet. 16/f
2021. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!