Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák! 6 éves a kisfiam...

Fiús anyukák! 6 éves a kisfiam, karácsonyra legót szeretnék neki venni. Nem duplót, hanem már a kicsi fajtát. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy melyiket válasszam? Olyan sok féle van.

Figyelt kérdés
Segítenétek választani,hogy nálatok melyik vált be,melyiket szereti a kisfiatok?
2015. nov. 28. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
"Kilós" használt legót vegyél. Azt a fajtát, amit mostanában lehet kapni, csak egy féle módon lehet összerakni a sok speciális darab miatt. Sokkal nagyobb élvezet, ha van egy nagy kupac összeépíthető darab, ajtók, ablakok, kerekek, stb.
2015. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha ez lesz az első akkor teljesen egyetértek az elsővel, bár más ok miatt. lego szerintem akkor jó ha sok van. és persze ha bármit tud belőle építeni. most veszel egy drága szerettet akkor csak azt tudja építeni belőle...

nekünk nagyon sok van, a 6 éves fiam imádja, már 3 éve minden ünnepre azt kér és máskor is megleptük 1-1 kisebb szettel, na meg a férjemét is megkapta, így 2 doboz legója van és hatalmas logagi várat meg autókat, repülőket épít, de semmi esetre sem azt amihez van összeszerelési mutató :D

na jó, ez így nem igaz, mert van azért 1-2 kedvence amire nagyon vigyáz és ha mégis szétesik akkor újra úgy teszi össze ahogy kell, de tényleg az a legjobb ha a fantáziája szerint épít :)

használtan is lehet ömlesztett legot kapni, úgy lehet egy picit olcsóbb is, de vannak kifejezetten olyan játékboltok is, akol kilóra lehet venni és még különlegesebb alkatrészeket is lehet választani (pesten is van ilyen bolt) :)

enyém egyébként a city szettből kér és a ninjagoból :) idén is ninjago szerettet kért, már 2 hónapja kinézte :)

2015. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen,ez lenne az első,eddig dupló volt,azt is szereti,de úgy gondoltam,hogy ez mégiscsak jobban fejleszti a finommotorikát,fantáziát stb. Szóval akkor az lenne a legjobb,ha vennék egy nagy doboz legót,aztán abból épít amit szeretne.
2015. nov. 28. 23:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret valamit nagyon (autókat, tűzoltót, hajót), akkor érdemes olyan csomagot venni. Az én fiam most lesz 6, kezdődik a star wars őrület, szülinapjára kap majd. Nekünk jobban bejöttek ezek a szettek, mint a nagy ömlesztett csomagok. Ha szétszedik (van egy kisebb tesója is) mindenfélét csinálnak belőle, nem csak azt, ami a füzetekben van. Ha még nem legozott, akkor a lego juniorral érdemes talán kezdeni, azok könnyebben kirakhatók.
2015. nov. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kisöcsém 3 éves kora óta rendes legóval játszik, eleinte a bátyja legóival játszott, aztán kérte, hogy neki is vegyünk. Most 8 éves, még mindig imádja, azt mondja, felnőttkorában is legózni szeretne. :D Szerintem vegyél neki nyugodtan, szerintem először egy kisebb összeépíthető autót válassz, és ha tetszik neki, akkor később vehetsz nagyobb készletet is.
2015. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En odaadtam neki a sajat legomat, karacsonyra pedig a city sorozat egyik autojat kapta meg. Azota tart a city egyeduralma, most het eves, parti orseget kap.
2015. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi egy nagy alapkeszlettel kezdtuk 4 eves koraban.Utana kapott olyanakokat, amikbol kimondottan 1 dolgot lehet epiteni.Ezeket egy ido utan szetszedi, osszeadodnak a keszletek es barmit epithet belole.
2015. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok elemes használt készlet jó ötlet. Ez nekünk azért nem volt opció, mert a nagy az enyémet örökölte meg, ahhoz vettünk tematikus készleteket. Így most a kicsinek rengeteg eleme van. Én ebben a korban a City-t javaslom, nagyon sokféle és igazán jó fiúknak.
2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvenc az, amit háromféleképp lehet összerakni. Például: https://www.youtube.com/watch?v=ymrapKrbtg0 De ebből a creator 3in1ból van többféle.


Amúgy a kilós is teljesen jó.

2015. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet a sokelemes lego csomag, mert az ad egy alap készletet, amiből tud építkezni fantáziája szerint. És első menetben és is a city készleteket ajánlanám.

Nekünk is jól jött ki, mert az enyém, és a férjem lego készletei is el lettek rakva, nemrég szedtük elő az 5 éves fiúnknak, és nagyon szereti, jókat építget vele.

2015. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!