Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ausztriába költözünk a közeljö...

Dorcsello kérdése:

Ausztriába költözünk a közeljövőben 2 éves kisfiammal. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Apuka fél éve kint dolgozik, csak hétvégén látjuk. Akkor meg nem arról szól a hétvége, hogy együtt vagyunk, hanem mosok rá, főzök. Így arra gondoltunk, hogy kimegyünk hozzá, hogy teljes legyen a család. Mennyire fogja megviselni ez a fiamat, hogy kimegyünk? Milyen az élet kint? Anyagilag? Akinek tapasztalata van, kérem írjon.

2015. dec. 4. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogja megviselni a fiadat, főleg amíg ilyen kicsi. Én nagyobb gyerekekkel költöztem, semmi gond nem volt, gyorsan beilleszkedtek, a nyelvet is szivacsként szívta be az agyuk, ami azért nagy ajándék.


Az osztrákok szerintem kedves emberek, a nővéremék imádnak ott lakni. Az anyagi része meg nem kérdés, nem véletlenül dolgozik kint a párod.

2015. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom,csupa pozitív dolgot tudok elmondani az ottani életről.Igaz,mi időközben hazaköltöztünk,de szintén kisgyerekkel (4 éves volt) indultunk el anno.

Mi először albérletet kerestünk.Sikerült is központi,de mégis csendes helyen találnunk egyet,közel az ovi,iskola,orvos,élelmiszerüzlet...minden szempontból szuper volt!Idővel melót is találtunk mindketten a párommal(nem vendéglátás) és onnantól minden adott volt.A táj,az emberek,a lehetőségek (pl. programok,látnivalók) de akár egy egyszerű séta is egész más,azóta is megbántuk ezerszer,hogy visszajöttünk Magyarországra.Én örömmel gondolok vissza azokra az időkre,nagyon jó volt!

Hajrá,csak bátorítani tudlak,majd meglátod milyen az élet ott,remélem hasonlóan jól érzed/érzitek majd magad/magatokat,mint mi. :)

2015. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb egyesítsd a családot ha van rá lehetőséged! !!!rossz tapasztalat miatt írom. ...
2015. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!