Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarorszagon anyakonyvezteth...

Magyarorszagon anyakonyveztetheto lehet az Aria nev?

Figyelt kérdés
nem talaltam meg a legfrissebb listaban, hogyan lehetne kervenyezni?
2015. dec. 8. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne már, így is évente ledöbbenek, hogy egyre több borzalmas nevet látok a naptáramban.
2015. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én is úgy tudom, hogy nem, nekem is tetszik. Esetleg Arian(n)a, és Ariának becézitek?

Első, ne haragudj, de amilyen borzalmas nevek vannak a listában, az Aria kifejezetten normális név lenne.

2015. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami hasonlít az az Arián férfinév és ennek női párja az Ariana adható.


Az Aria nem adható jelenleg, kérvényeztetni lehet. Valószínűleg engedélyezni fogják, mert magyar írásmód lehetséges, könnyen kiejthető, jól toldalékolható.

Honnan jött egyébként az ötlet? Nekem a Trónok harca Arya nevű karaktere ugrott be.

[link]

2015. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Trónok harca, Hazug csajok társasága, mindkettőben imádtam az Aria nevet :)

Szerintem is engedélyeznék, ha kérnéd, nincs miért ne. Tényleg olyan hülye nevek vannak, ez meg teljesen szép, viselhető. Semmivel se rosszabb az Arianánál.

2015. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, én simán kérvényeztem volna, de a párom leszavazta.
2015. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Par éve hallottam a nevét egy YouTube videóban. Nagyon megtetszett. Szerintem is könnyen kiejtheto, ahogy írjuk úgy ejtik, rövid és egyszerű
2015. dec. 8. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
És a sok hülye egyből az "árja" névre fog asszociálni. Inkább Arianna, és akkor becézhetitek kedvetekre.
2015. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azóta tudtok valamit, lehet adni?


Utolsó ilyent bármelyik névre lehet adni (komolyan), legyen akár régi, akár modern, nagyon gyerekes hozzáállás

2019. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már anyakönyveztethető :)
2021. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!