Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol senki egy...

Miért nem válaszol senki egy egyszerü kérdésre?

Figyelt kérdés
Már kétszer irtam ki kérdést. 2 éves kisfiúnak keresek pár darabos puzzle-t. Lányom kapott egy tescos carousel 9 darabosat annak idején, de szeretnék mást venni most. Tapasztalatokra lennék kiváncsi hol és milyen árban kapható olyan, ami tartós vagy ami a ti gyerekeiteket érdekelte.
2015. dec. 9. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
a jatekcsillag.hu oldalán pl vannak nagy választékban, ez egy bazi nagy áruház Gödön, én itt élek sokat vásárolok náluk és sok puzzle van, jó minőségű.
2015. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Enyém nem kirakózott. de az a tecsós 9 db-os van nekünk is, szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb.


2évesen még simán mehetnek a foggantyús, formás kirakók is.


ami viszont rettenetesen bejött, az az "arcfelezős" kirakó. 9 állatfej, mindegyik vízszintesen, vagy fühgőlegesen félbevágva. az még 5évesen is kedvenc, bár kihívásnak már nem nevezhető.

ilyesmi:

[link]

2015. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tescoban nem csak carousel van, fiamnak vettem autósat, ami 12 db-os volt, vastag, jó minőségű fából. Olyan 1000 Ft körül volt, 3 hete vettem. Sokat játszik vele, és nem kopik a szélénél sem. Verdás, Pixar-os, valami német gyártmány, már nincs meg a doboza, de nem carousel, az 100%.

Meg az Aldiban is van most ilyen kb A4-es nagyságú, 1200 Ft, Micimackós, autós, meg még pár féle minta van rajta. Szerintem az sem rossz, mert olyan 5*6 cm-es darabokból áll, elég nagyok, meg kemény anyagú, nem lehet szerintem rossz minőség.

2015. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk már tescoban metroban.netről is rendeltem regioban is vettem. Rengeteg fajta van különbőző árban. Most az emagon èrdemes körbenèzni ott láttam jókaz
2015. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb ha rágoglézól,és akkor össze is tudod hasonlítani őket. Mi nem tudhatjuk,pontosan milyet szeretnél ,milyen tetszik.
2015. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukam az ikreimnek a piacon vett fabol keszult puzzle-t, ami pont jo 2 eveseknek. Nagy darabjai vannak es egyszeru kirakni. Boltban sehol nem lattam hasonlot.
2015. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sokféle van: [link]
2015. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk megvan, ajánlom:)

2015. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerüen bemész egy tescoba és kiválasztod ami tetszik neked ,vagy régio játékbolt is tele van puzzle ,müller drogeriában is van elég sok .olcso pár darabostol ,azb apro drágáig ja és a google neked is elérhetö.
2015. dec. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!