Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves fiam folyton a melleime...

9 éves fiam folyton a melleimet akarja puszilgatni ruhán keresztül, hogy lehet ezt okosan kezelni?

Figyelt kérdés

Azt mondogatja,hogy imádja a melleimet.

Apukájától nem látott ilyen közeledést.

Örökbefogadott fiú, nem szoptattam őt.


2015. dec. 10. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Mindigis imádott bújni, a mellkasomra hajtani a fejét.

Szórakoztatja, hogy én zavarba jövök ha a melleimet méltatja.

2015. dec. 10. 10:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most akarja bepótolni? :D


Valahol biztosan látott melleket (tv, net), hogy így rákattant.

Mondd neki, hogy ezt nem illik csinálni. Se veled, se mással. Nem szabad. És beszélgessetek, hogy kiderüljön, hogy mitől kattant így rá.

2015. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki, hogy nem illik csak mosolyog, majd egy váratlan pillanatban újra puszilgat, mert azt mondja olyan jó.

:O

2015. dec. 10. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne hagyd. Nem kisgyerek már.

Told el, ne engedd a melled közelébe.

És tényleg beszélgessetek, hogy kiderüljön, hogy mitől ilyen.

2015. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehez ugy

Mert hha tiltod akkor lehet annal inkabb akarja, de ha engeded lehet h rovid idon belul megunja, magatol abbahagyja

2015. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ahogy feltettem a kérdést elgondolkodtam mióta csinálja ezt... eszembe jutott, hogy egyszer kb egy hónapja előkerült a plüss takarója amivel hazahoztuk, kérte vegyem ölbe, hogy kisbaba lehessen újra, viccesen ölbe is vettem a nagy " kajla" gyerekemet a takarójával, akkor célzott valami szoptatásra amitől zavarba jöttem és azóta csinálja, jókat mulat rajtam.
2015. dec. 10. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szépen de határozottan told el magadtól,és magyarázd el,hogy ezt nem szabad,és üljetek le beszélgetni,hogy ezt mért kezdte el? 9éves az én fiam (férjem előző kapcsolatából született de mi neveljük) is,ennyi idősen már bőven megérti,hogy nem szabad és el lehet magyarázni,hogy miért nem.
2015. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
6: Mi lenne, ha keresnél neten szoptatós videót és megmutatnád neki, hogy milyen az, amikor egy kisbaba szopizik. És közben elmondanád, hogy ilyet csak kisbabák csinálnak, mert őket így etetik.
2015. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!