Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél van az óvodában,...

Akiknél van az óvodában, iskolában adventi vásár, ott beárazzátok a termékeket vagy ki mennyit ad érte alapon működik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Beárazzuk. A vásár végén meg gyakorlatilag ki mennyt ad érte. :)
2015. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem kérdezték meg, hogy mennyibe került amit vittem és sokkal olcsóbban adták el, mint amennyibe nekem került. Az óvoda határozta meg, hogy mit mennyiért ad, nem a vevő. Nem is értem, hogy képzelték ezt. Pl. vettem valamit 700 Ft-ért és eladták 300-ért. Magyarul az óvodát támogattam 300 Ft-al, egy másik szülőt meg 400-zal.
2015. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk pár dologra mondtak árat, aminél tényleg nem két fillér az anyagköltség és munka. A többség becsületkassza alapon kelt el. Én is készítettem olyan dolgokat, ami Meskán 2000-3000 ft-ért árulnak, itt lehet, hogy valaki 500-ért elvitte, de nem bánom, mert biztos volt olyan is, aki meg többel támogatta az Alapítványt.
2015. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Beárazott alapon .
2015. dec. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!