Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Orvosisok/orvosok! Mikor...

Orvosisok/orvosok! Mikor szültetek illetve szeretnétek szülni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhes voltam már, mikor befejeztem az egyetemet,és átvettem a diplomát.

Most jön a második baba majd, és csak utána vágok bele a rezidensi felvételibe.

Én fiatalon szerettem volna szülni mindkettőt, ezért döntöttünk igy.

2010. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyfelol en is fiatalon szeretnek szulni. mire elvegeznem az egyetemet, a gyerkoc(ok) mar oviba, suliba lennenek es konnyebb munkat talalni illetve karriert epiteni. tovabba egeszsegugyi okokbol nekem jo esellyel nem fog elso korben osszejonni, igy az ido szempontjabol is jo lenne koran szulni.


de ott a masik oldal, hogy ki akarom elni magam. mas orszagban tanulni, kirandulni, megismerni mas kulturakat, embereket, orszagokat. latni a vilagot. tekeregni. bulizni. es ha a kovetkezo par evben szulok, ezek az almok elhalasztodnak minimum 10, de inkabb 20 evet, "ki leszek kotve" es mire ismet szabad leszek, mar nem ihatok egy diszkoban, nem alhatok hostelben, es nem fogok birni 30 oran zotyogni egy buszon felgyurt labakkal es stoppolni az autopalyan. szoval van egy csomo minden amit meg azelott ki szeretnek probalni.


viszont a karrier szempontjabol a vegzos ev, a rezi idoszaka nagyjabol kiesik. nem igazan tudom eldonteni mikor jobb szulni, tul koran vagy tul keson. koztes opcio valahogy nincs ahogy en latom.


tapasztalatok?

2010. márc. 23. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem jártam soha orvosira, tapasztalatom az, hogy sok orvostanhallgató még a 6 év alatt szül. Dr. Radványi Krisztáról biztosan tudom, hogy 3 babát is szült időközben. Persze biztos megengedhette magának anyagilag...
2010. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És ha az orvosi alatt szülnek, azt hogy bírják?? Én ezt nem értem... Babát szoptat és közben anat könyv a kézben??
2010. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy ismerosom pl 3ad eves, iden szul. egy evet kihagy, utana tanul tovabb. besegit az anyukaja is. azonkivul fogalmam sincs hogy fogja csinalni.
2010. jún. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!